×

آپدیت جدید تلگرام با چندین قابلیت برای گروه‌ها معرفی شد

 • کد نوشته: 241738
 • ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
 • ۰
 • در این به‌روزرسانی جدید، مدیران می‌توانند برای گروه‌های خود یک استوری منتشر کنند.
  آپدیت جدید تلگرام با چندین قابلیت برای گروه‌ها معرفی شد
 • تلگرام با ارائه چندین ویژگی جدید، تجربه گروه‌ها در سرویس خود را بازتعریف کرده و به سطح جدیدی آورده است. با وجود این قابلیت‌ها، اکنون می‌توان در گروه‌ها از استوری استفاده کرد و همچنین چندین گزینه شخصی‌سازی برای تغییر طراحی و سبک گروه‌ها وجود دارد.

  با وجود این به‌روزرسانی که ظاهراً در برخی نقاط ارائه شده است، سطح گروه‌ها را می‌توان با کمک اعضا افزایش داد. سطوح بالاتر باعث می‌شود تا در گروه به برخی ویژگی‌های پریمیوم که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم دسترسی داشته باشد.

  در این به‌روزرسانی جدید، مدیران می‌توانند برای گروه‌های خود یک استوری منتشر کنند. نکته قابل‌توجه اینکه پاسخ کاربران به این استوری‌ها در گروه ارسال می‌شود و به همین ترتیب مکالمات جدیدی بین آن‌ها شکل می‌گیرد.

  برای انتشار یک استوری برای گروه خود، باید روی لوگو اضافه‌کردن استوری جدید (+) در پروفایل گروه ضربه بزنید یا در بخش ویرایشگر استوری، گروه خود را انتخاب کنید.

  گروه‌های بوست‌شده همچنین به گزینه‌های شخصی‌سازی منحصربه‌فردی دسترسی خواهند داشت. به‌عنوان مثال، می‌توانید رنگ و لوگو پروفایل گروه خود را تغییر دهید، یک ایموجی برای آن تنظیم کنید و تصویر زمینه‌ای را انتخاب کنید که برای همه کسانی که گروه را باز می‌کنند قابل مشاهده باشد. برای انتخاب ایموجی گروه خود نیز هزاران ایموجی ساخته‌شده توسط هنرمندان وجود دارد.

  گروه‌های سطح بالاتر برخی از ویژگی‌های پریمیوم تلگرام را نیز خواهند داشت. برای مثال، ادمین‌ها می‌توانند یک مجموعه ایموجی سفارشی را انتخاب کنند که همه اعضا مجاز به استفاده از آن در گروه هستند، حتی اگر تلگرام پریمیوم نداشته باشند.

  درنهایت، اعضای گروه‌های بوست‌شده همچنین می‌توانند به‌طور نامحدود برای پیام‌های صوتی و تصویری ارسال‌شده در گروه یک رونوشت یا زیرنویس تولید کنند.

  منبع: دیجیاتو
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *