×

اطمینان شرکت‌های بزرگ تولیدی، صنعتی، پتروشیمی، نفت و فولاد به پتانسیل‌های تأمین مالی ریالی و ارزی بانک آینده

 • کد نوشته: 231162
 • ۰۷ شهریور ۱۴۰۲
 • ۰
 • بانک آینده به‌دنبال دریافت مجوز مرحله دوم و سوم عملیات ارزی از بانک مرکزی ج.ا.ایران، در اقدامی جدید با رویکرد تکمیل چرخه خدمات‌رسانی و ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای مشتریان، خدمات بانکی جدیدی را در حوزه ارزی به مجموع خدمات خود افزود.
  اطمینان شرکت‌های بزرگ تولیدی، صنعتی، پتروشیمی، نفت و فولاد به پتانسیل‌های تأمین مالی ریالی و ارزی بانک آینده
 • بانک آینده در حال حاضر با بیش از ۱۸ شعبه ارزی در سطح کشور به‌طور مستقیم انواع خدمات ارزی موردنیاز مشتریان را ارائه می‌کند. با توجه به برنامه‌های توسعه شعب ارزی بانک آینده و به‌منظور سهولت دسترسی مشتریان و عموم متقاضیان، به‌خصوص شرکت‌های بزرگ تولیدی و صادراتی، تمامی شعب بانک آینده به‌طور غیرمستقیم امکان ارائه خدمات ارزی را در اسرع وقت دارند. از این‌رو، در حال حاضر نیز بخشی از مشتریان فعال در حوزه‌های مختلف، شامل: شرکت‌های بزرگ تولیدی، صنعتی، کشاورزی، خودروسازان، دانش‌بنیان، پتروشیمی، نفت، فولاد و دارو با ارتباط و تعامل مناسب با بانک آینده، علاوه بر بهره‌مندی از این نوع خدمات، مدیریت وجوه خود را در شعب بانک آینده متمرکز کرده‌اند.
  گفتنی است، با در دستور کار قرار گرفتن توسعه شعب ارزی بانک آینده و سرعت بخشیدن به این اقدام، تا پایان سال، تعداد شعب ارزی این بانک تا پایان امسال، افزایش خواهد یافت.
  شایان ذکر است، بانک آینده مجوز ارزی صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران را ۲۲ فروردین‌ماه دریافت کرد و بر این اساس بانک آینده نسبت به ارائه تمامی خدمات ارزی و انجام عملیات بانکداری بین‌المللی در مرحله دوم و سوم اقدام کرده است.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *