×

مطالعه مشترک در نواحی خزر جنوبی و دشت‎آبادان

 • کد نوشته: 3295
 • ۱۴ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • بر اساس تفاهم‌نامه همکاری امضا شده بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت لوک‌اویل روسیه در هفته گذشته، جزئیات منتشر شده نشان می دهد مطالعه مشترک در نواحی خزر جنوبی و دشت‎آبادان در دستور کار ۲ شرکت قرار گرفته است.

  مطالعه مشترک در نواحی خزر جنوبی و دشت‎آبادان
 • به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از فارس، ایران و روسیه در مطالعه نفتی نواحی خزر جنوبی و دشت‎آبادان همکاری می‎‏کنند.


  بر مبنای ۲ تفاهم‌نامه‎ای که بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت لوک‎اویل امضا شد، مطالعه مشترک در نواحی خزر جنوبی و دشت‎آبادان در دستور کار ۲ شرکت قرار گرفته است.


  مدیریت امور اکتشاف شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: مجری مطالعات در هر ۲ تفاهم‌نامه امضا شده، این مدیریت خواهد بود و شرکت نفت خزر به عنوان همکار طرف ایرانی، مدیریت اکتشاف را در مطالعات مربوط به بخش دریای خزر همراهی می‎‏کند.


  بر اساس این گزارش، شرکت ملی نفت ایران و شرکت لوک اویل روسیه، شامگاه سه‌شنبه در حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و واگیت الکپروف، مدیرعامل لوک اویل و پیش از آغاز دیدار دو جانبه آنان در مسکو، ۲ تفاهمنامه همکاری مطالعاتی امضا کردند که بر اساس اعلام مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت به عنوان مجری مطالعات طرف ایرانی، مطالعه خزر جنوبی و دشت آبادان، محور این همکاری مشترک خواهد بود. 


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *