قیمت دلار از صفحه اعلام صرافی‌ها محو شد


به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد”، امروز ۱۶ مهر سال ۱۳۹۶ سکه همچنان روند افزایشی خود را مثل روز گذشته ادامه داد و هر قطعه سکه امامی با ۰.۴۳ درصد رشد به یک میلیون و ۲۹۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و قیمت سکه بهارآزادی ۲۲ هزارتومان افزایش پیدا کرد و معادل یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان قیمت انواع سکه‌های بهار آزادی مطابق با جدول زیر است.


سکه


بازار آتی سکه در حالی که بازار معاملات طلا تهران  در حالت صعودی قرار گرفته است ، قیمت های پایین تر از قیمت امروز را برای سکه در عرضه پایان آبان و دی پیش بینی کرده است. علاوه بر این کالای گرانبها قیمت دلار نیز افزایش چشمگیری داشته است و نرخ این ارز تعیین کننده در اقتصاد ایران با افزایشی که در بازار داشت زمانی که از مرز چهار هزار تومان گذشت برای چند ساعتی محو شد و برخی صرافی‌ها از انتشار قیمت آن خودداری کردند. اگرچه پس از آن دوباره قیمت دلار اندکی کاهش یافت بر اساس یافته های میدانی به ۳۹۷۶ تومان رسید. 


آتی


علاوه بر این کالای گرانبها قیمت دلار نیز افزایش چشمگیری داشته است و نرخ این ارز تعیین کننده در اقتصاد ایران با افزایشی که در بازار داشت زمانی که از مرز چهار هزار تومان گذشت برای چند ساعتی محو شد و برخی صرافی‌ها از انتشار قیمت آن خودداری کردند. اگرچه پس از آن دوباره قیمت دلار اندکی کاهش یافت بر اساس یافته های میدانی به ۳۹۷۶ تومان رسید. 


دلار


 


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *