×

پرداخت ۱۶۰میلیارد تومان وام ازدواج در ۷۷ روز

 • کد نوشته: 3612
 • ۱۷ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای اجرایی کردن طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج، از یکم مردادماه تا ۱۵ مهرماه سال ۹۶، ۱۵ هزار و ۳۳۰ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش یک هزار و ۵۹۹ میلیارد ریال پرداخت کرد.

  پرداخت ۱۶۰میلیارد تومان وام ازدواج در ۷۷ روز
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد” به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در راستای اجرای تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ موضوع اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و با هدف کاهش صف انتظار متقاضیان، این اقدام را با اولویت پرداخت تسهیلات به مناطق محروم و به ترتیب تاریخ ثبت نام در سامانه قرض الحسنه ازدواج در دستور کار خود قرار داد و تاکنون بیش از ۱۵ هزار و ۳۳۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۱۰۰ میلیون ریالی به زوج پرداخت کرده است.


  بانک قرض الحسنه مهرایران در این گزارش می افزاید: این بانک در راستای طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در کشور از مردادماه تاکنون صد در صد تعهدات خود را انجام داده است.


  بنا براین گزارش، بانک قرض الحسنه مهرایران در استان های مازندران، تهران، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی به ترتیب بیشترین میزان پرداخت وام ازدواج را داشته است.


  در اجرای طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و براساس تفاهمنامه انجام شده بین بانک قرض الحسنه مهرایران و بانک مرکزی، مقرر شده بود در ۶۰ روز کاری (مرداد و شهریورماه) ۱۵هزار و ۳۰۰ فقره وام ازدواج و جهیزیه به زوج های جوان پرداخت شود و در این زمینه به صد در صد تعهدات خود عمل کرده است.


  بانک مرکزی در این طرح تلاش کرد با کمک بانک‌ قرض الحسنه مهر ایران، ملی، صادرات، تجارت، ملت، سپه، رفاه کارگران، کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون و صندوق قرض الحسنه پارسیان و با ابلاغ سهمیه های مربوط به هر بانک، صف دریافت‌کنندگان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را از ۵۵۰ هزار نفر به صفر برساند.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *