تلفن پنج مرکز مخابراتی تهران از فردا قطع می‌شود


به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از ایرنا، روز دوشنبه مخابرات منطقه تهران، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید تندگویان با پیش شماره های ۲۶۳۰ تا ۲۶۳۲، ۲۲۳۰ تا ۲۲۳۳، ۲۲۵۰ تا ۲۲۵۳و ۲۶۱۴ در محدوده خیابان‌های شهید منصوری، روشن و خدایاری با اختلال همراه می‌شود.


در مرکز مخابرات آیت الله کاشانی با پیش شماره های ۴۴۰۰ تا ۴۴۰۹، ۴۴۹۵و ۴۴۹۶ در محدوده بلوار فردوس، رامین شمالی، وفا آذر شمالی، آیت‌الله کاشانی اختلال ایجاد می‌شود.


در مرکز مخابرات شهرقدس با پیش شماره های ۴۶۸۱ تا ۴۶۸۹ در محدوده بلوار انقلاب، تابان، دلفان به مدت ۷۲ ساعت اختلال بوجود می‌آید.


در مرکز مخابرات جماران با پیش شماره‌های ۲۲۸۰ تا ۲۲۸۳، ۲۲۲۸، ۲۲۲۹و۲۶۱۰ تا ۲۶۱۴ در محدوده خیابان های شهید باهنر، شهید سوده، شهید امیریان، شهید چراغی، شهید راد، شهید حبیبی، هیراد، صبا، بی نام اختلال ایجاد می‌شود.


در مرکز مخابرات شهید میراحمدی نسیم شهر با پیش شماره های ۵۶۶۱ در محدوده نسیم شهر، بلوار نبوت، نبوت ۹ به مدت ۳ روز با اختلال همراه است. 


بر اساس آمارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تلفن‌های ثابت دایری کشور تا پایان خردادماه ۱۳۹۶به ۳۰ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۳۲۳ شماره رسید، این رقم تا پایان پارسال ۳۰ میلیون و ۵۰۶ هزار و ۶۳۳ شماره بود.


تلفن‌های ثابت کشور در بازه زمانی اسفند ۱۳۹۵ تا پایان خردادماه امسال ۸۳ هزار و ۶۹۰ شماره افزایش داشت.


شمار مشترکان پهن باند ثابت کشور تا پایان خردادماه امسال نیز به ۱۰ میلیون و ۲۸۱ هزار و ۴۲۳ رسید. این تعداد تا پایان اسفندماه پارسال ۹ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۲۳ مشترک بود.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *