×

۱۴ دستگاه برتر وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت از سوی شریعتمداری تقدیر شدند

 • کد نوشته: 3881
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • ۱۴ دستگاه زیر مجموعه وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی انتخاب شدند و طی مراسمی لوح تقدیر خود را از شریعتمداری وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و رییس ستاد جشنواره شهید رجایی دریافت کردند.

  ۱۴ دستگاه برتر وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت از سوی شریعتمداری تقدیر شدند
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از شاتا صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با کسب بیشترین امتیاز دستگاه برتر شناخته و شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران حائز تقدیر شناخته شد.


  از بین سازمان‌های صنعت ،‌معدن و تجارت استانی سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت کرمانشاه، خراسان جنوبی و زنجان دستگاه برتر شناخته شده و سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان یزد نیز که در رشد عملکردی نسبت به سال قبل بیشترین امتیاز را داشته تقدیر شد.


  ‌همچنین معاونت طرح و برنامه،‌ معاونت آموزش پژوهش و فناوری، مرکز نوسازی و تحول اداری، ‌اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و اداره کل پشتیبانی و صندوق ضمانت صادرات ایران ۱۴ دستگاه برتری بودند که امروز لوح تقدیر خود را از وزیر صنعت،‌معدن و تجارت دریافت کردند.


  گفتنی است دستگاه‌های برتر تقدیر شده در بین دستگاه‌های اجرایی وابسته و سازمان‌های مستقل وزارت صنعت،معدن و تجارت و بر اساس ارزیابی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی مرتبط  با تعیین سازمان‌های برتر در قالب جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۶ توسط مراجع ذیربط مشخص و تقدیر شدند.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *