×

اپراتور مجازی؛ بی تاثیر در درآمد سال جاری “های وب”

 • کد نوشته: 3885
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • های وب درباره مجوز “اپراتور مجازی تلفن همراه” شفاف سازی کرد.

  اپراتور مجازی؛ بی تاثیر در درآمد سال جاری “های وب”
 • به گزارش “با اقتصاد” شرکت بورسی های تحت وب که تاکنون در حوزه خدمات ADSL تلفن ثابت فعالیت داشته است، در روز گذشته موفق به اخذ مجوز جدیدی در حوزه خدمات تلفن همراه شده است. در پی این کسب مجوز، این شرکت طی اطلاعیه شفاف سازی منتشر شده در سامانه کدال در خصوص درآمد این مجوز اطلاع رسانی کرده است. متن شفاف سازی این شرکت بدین شرح است:


  ” به استحضار سهامداران و سایر سرمایه گذاران محترم می رساند، شرکت داده گستر عصر نوین (سهامی عام) بر اساس برنامه پیش بینی شده و امیدنامه منتشره و پس از انعقاد قرارداد با اپراتور میزبان، در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ موفق به اخذ “پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) نوع اول” از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردیده است. این پروانه به عنوان مکملی برای سایر پروانه های ماخوذه محسوب شده و شرکت را قادر می سازد تا خدمات یکپارچه تلفن همراه و ثابت (FMC) را به بازار ICT کشور معرفی نموده و پوشش خدمات خویش را علاوه بر روستاها و شهرهای کوچک، به شهرهای بزرگ نیز توسعه دهد.


  همچنین های وب در این شفاف سازی تاکید کرد: مبلغ حق امتیاز صدور پروانه فوق الذکر از ۹۰.۹۷۴ میلیون ریال (پیش بینی شده در بودجه سال مالی ۱۳۹۶) به ۵۰.۳۸۸ میلیون ریال کاهش یافته است که این امر منجر به کاهش هزینه استهلاک پروانه در سال جاری به مبلغ تقریبی دو میلیارد ریال خواهد شد. سایر پیش بینی های انجام شده در خصوص درآمدهای حاصله از محل این پروانه، قبلا طی امیدنامه شرکت و آخرین درآمد پیش بینی شده هر سهم (مربوط به سال مالی ۱۳۹۶) به اطلاع عموم سرمایه گذاران محترم رسانیده شده و در حال حاضر تغییرات بااهمیتی در بودجه شرکت از ناحیه دریافت پروانه مذکور متصور نمی باشد.”


  براساس این شفاف سازی، درآمد این مجوز تاثیر با اهمیتی در درآمدهای سال جاری ندارد.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *