×

جنگ رسانه‌ای همسران سابق و کنونی دونالد ترامپ

 • کد نوشته: 3951
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • مصاحبه همسراول و ۶۸ ساله ترامپ برای تبلیغات فروش کتاب جدیدش که خود را «بانوی اول» آمریکا قلمداد کرده بود، واکنش همسر کنونی ترامپ، ملانیای ۴۷ ساله را در پی داشت و با کنایه در پاسخ به او گفت قصد دارد از عنوان و نقش خودش برای کمک به کودکان استفاده کند، نه فروش کتاب.

  جنگ رسانه‌ای همسران سابق و کنونی دونالد ترامپ
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از ایسنا، سخنگوی ملانیا ترامپ، همسر سوم و کنونی رئیس‌جمهوری آمریکا به مصاحبه جنجالی ایوانا ترامپ، همسر اول رئیس‌جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.


  ملانیا همسر سابق دونالد ترامپ را به تلاش برای «جلب توجه و خودخواهی» متهم کرد. این اظهارات پس از آن مطرح شد که ایوانا در برنامه‌ای برای فروش خاطراتش به شوخی خودش را بانوی اول خطاب کرد.


  ایوانا ۶۸ ساله در مصاحبه‌ای با ای‌بی‌سی نیوز برای تبلیغ فروش کتاب جدیدش به روابط دیرینه‌اش با چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا پرداخت. او با خنده گفت: من شماره مستقیم کاخ سفید را دارم اما واقعا نمی‌خواهم به او زنگ بزنم چون ملانیا آنجاست و واقعا قصد ندارم حس حسادت و یا چیزی شبیه به آن را تحریک کنم چون اساسا من همسر اول ترامپ هستم. خب من بانوی اول هستم. متوجه شدید؟


  این سخنان موجب شد تا ملانیا ترامپ ۴۷ ساله که غالبا کم حرف است، بیانیه‌ای صادر کند. سخنگوی او گفت: خانم ترامپ کاخ سفید را خانه بارون و رئیس‌جمهوری آمریکا کرده است. او عاشق زندگی در واشنگتن است و بانوی اول بودن در ایالات متحده آمریکا برای او مایه افتخار است. او قصد دارد از عنوان و نقش خودش برای کمک به کودکان استفاده کند، نه فروش کتاب. چنین سخنانی از جانب یک همسر سابق کاملا بی‌رتبط است. متاسفانه تنها هدف او جلب توجه است.


  ایوانا ترامپ مادر سه فرزند دونالد ترامپ است؛ دونالد جونیور، ایوانکا و اریک. ملانیا هم از رئیس‌جمهوری آمریکا پسری نوجوان به نام بارون دارد. دونالد ترامپ یک دختر هم از همسر دومش به نام تیفانی دارد.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *