بلوک مدیریتی سهام دشت مرغاب روانه میز فروش بورس تهران می‌شود


به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از فارس ، بلوک مدیریتی ۱۵.۸۹ درصدی معادل ۸ میلیون و ۴۹۳ هزار و ۱۲۳ سهم از کل سهام شرکت دشت مرغاب بطور یکجا و نقد و یا نقد و اقساط روز چهارشنبه سوم آبان ماه ۹۶ روانه میز فروش بازار دوم بورس تهران می‌شود.


عرضه کننده این بلوک مدیریتی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وابسته به بانک ملی ایران است که بنا دارد به قیمت هر سهم ۸۴۵ تومان آنرا واگذار کند. کارگزار خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش به سامانه معاملاتی هستند که سه درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را بطور نقد یا به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت کرده و به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز یا به شرکت بورس ارایه نماید.


گفتنی است بعد از تاریخ مشخص شدن برنده رقابت خریدار ۹ روز کاری فرصت خواهد داشت تا سند تسویه خارج از پایاپای و قطعیت معامله را به شرکت بورس ارایه نماید.


مبلغ کل پایه این سهم ۷ میلیارد و ۱۷۶ میلیون و ۶۸۸ هزارو ۹۳۵ تومان است و در صورت انجام معامله ، “وتوسم” بطور کامل از ترکیب سهامداران عمده این سهم خارج می شود.


دشت مرغاب ۵ میلیارد و ۳۴۵میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سرمایه دارد که زیان انباشته‌ای بالغ بر دو میلیارد و۲۹۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را تا پایان بهار ۹۶ محقق کرده است.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *