×

طرح برخورد با خودروهای دودزا در تهران رقم خورد

 • کد نوشته: 4238
 • ۲۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در ۶۲ نقطه از معابر پایتخت به منظور برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی خبر داد.

  طرح برخورد با خودروهای دودزا در تهران رقم خورد
 • به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از فارس، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به آنکه در نیمه دوم سال قرار گرفته‌ایم، بحث آلودگی هوا از اهمیت بیشتری برخوردار است.


  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این مطلب که به طور قطع سلامتی مردم در اهمیت است، تصریح کرد: موضوع سلامت مردم یکی از اولویت‌های اصلی پلیس تهران به خصوص پلیس راهور تهران بزرگ است، به همین خاطر طرح برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی و همچنین طرح برخورد با خودروهای دودزا از امروز در دستور کار پلیس قرار گرفت.


  سردار مهماندار ادامه داد: هر چند این طرح در طول سال نیز انجام می‌شد، اما از امروز با شدت بیشتری اقدام خواهد شد و مأموران پلیس در ۶۲ نقطه مستقر بوده و با خودروهای فاقد معاینه فنی برخورد کرده و نسبت به اعمال قانون اقدام خواهند کرد.


  وی افزود: دوربین‌های موجود در محدوده طرح زوج و فرد نیز به صورت مکانیزه خودروهای فاقد معاینه فنی را شناسایی و اعمال قانون خواهد کرد. 


  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:‌ مأموران پلیس در مواجهه با خودروهای دودزا بلافاصله نسبت به توقف، نصب پلاک تعمیری و اعزام به تعمیرگاه اقدام خواهند کرد.


  وی گفت:‌ سرویس ادارات، اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی و خودروهای عمومی در اولویت برخورد هستند، این موارد را فراموش نکرده و طبق مطالبه مردم با خودروهای دودزا برخورد می‌کند.


  سردار مهماندار خاطرنشان کرد: آمار برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی در روزهای آتی به اطلاع مردم خواهد رسید.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *