×

تسلا ۴۰۰ نفر از کارمندان خود را درهفته گذشته اخراج کرد

 • کد نوشته: 4259
 • ۲۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • شرکت تولیدکننده ماشین‌های الکتریکی تسلا هفته گذشته در حالی حدود ۴۰۰ نفر از کارمندان خود را اخراج کرد که هیچ نشانه منفی در ارزیابی سالانه شرکت به چشم نمی‌خورد.

  تسلا ۴۰۰ نفر از کارمندان خود را درهفته گذشته اخراج کرد
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از رویترز، کارمند سابق تسلا روز جمعه به رویترز گفت شرکت لوکس اتومبیل‌سازی الکتریکی «تسلا» حدود ۴۰۰ نفر از کارمندان خود که شامل معاونان، مدیران و ناظران می‌شود را در هفته گذشته اخراج کرد.


  تسلا در ایمیلی بدون اینکه تعداد کارکنانی که از شرکت بیرون رفته‌اند را اعلام کنند عنوان کرد که این اخراج‌ها در نتیجه ارزیابی سالیانه شرکت صورت گرفته است.


  کارمند سابق تسلا که که در خط مونتاژ شرکت فعالیت می‌کرد و نخواست نامش فاش شود به رویترز گفت: «حدود ۴۰۰ نفر از بین معاونان، مدیران و ناظران از شرکت اخراج شده‌اند».


  این منبع به رویترز گفت که اگر چه تسلا دلیل این اخراج‌ها را به عملکرد شرکت نسبت می‌دهد اما هیچ ارزیابی منفی در گزارش سالانه تسلا به چشم نمی‌خورد.


  این شرکت در سه ماهه سوم ۲۶۰ مدل ۳ سدان را تولید  و ۲۲۰ مدل را به مشتریان تحویل داده است. این شرکت در ماه جولای تولید مدل ۳ خود را با قیمت حدود ۳۵ هزار دلار آغاز کرد که حدود نصف قیمت اولیه مدل S است. 


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *