×

۸۰ غول بوئینگ در راه ورود به ایران می‌مانند

 • کد نوشته: 4273
 • ۲۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • اجرای طرحهای شرکت بوئینگ برای فروش ۸۰ فروند هواپیمای مسافربری به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر)، به رغم راهبرد جدید دولت آمریکا در قبال ایران، به قوت خود باقی است

  ۸۰ غول بوئینگ در راه ورود به ایران می‌مانند
 • به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از مهر،  به نقل از شبکه سی اِن بی سی، به رغم کارشکنی و بدعهدی مقامات واشنگتن در اجرای توافق هسته‌ای ایران (برجام)، قرارداد شرکت بوئینگ برای فروش ۸۰ فروند هواپیمای مسافربری به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) به قوت خود باقی است.


  شرکت بوئینگ روز جمعه اعلام کرد: «ما در تمام معاملات خود با خطوط هوایی ایران، از سیاست و خط مشی دولت آمریکا پیروی می‌کنیم».


  گفتنی است که در بخشی مهم از توافق هسته ای ایران، تحریم‌های اقتصادی علیه تهران لغو شد و راه برای انعقاد یک توافقنامه میان شرکت بوئینگ و ایران ایر جهت فروش ۸۰ فروند هواپیماهای مسافربری با ارزشی بالغ بر ۸ میلیارد دلار هموار شد. 


  شایان ذکر است که همزمان با اعلام انعقاد توافقنامه فروش میان دو شرکت بوئینگ و ایران ایر، شرکت بوئینگ اعلام کرد که «این توافقنامه از دهها هزار فرصت شغلی که بطور مستقیم به تولید این هواپیماها مربوطند، حمایت می کند».


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *