×

نهمین عرضه اولیه امسال در بازار سهام

 • کد نوشته: 4343
 • ۲۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • نهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با عرضه ۱۰ درصد سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در فرابورس، فردا(دوشنبه) انجام می‌شود.

  نهمین عرضه اولیه امسال در بازار سهام
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد”؛ عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی به عنوان نهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه فردا(دوشنبه) با عرضه ۲۰ میلیون سهم این شرکت در بازار دوم فرابورس ایران انجام خواهد شد.


  در این عرضه اولیه حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۲۰۰سهم و کف قیمت ۳۰۵۰ریال و سقف قیمت ۳۳۵۵ریال برای خریداران تعیین شده و مدیریت این عرضه را نیز شرکت کارگزاری پگاه یاوران نوین بر عهده گرفته است.


  این گزارش می افزاید: شرکت لیزینگ ایران و شرق با سرمایه ۳۰ میلیارد تومانی، اواسط تیر سال جاری به عنوان هشتاد و نهمین شرکت بازار دوم معاملات فرابورس درج نماد درج شده است و در ترکیب سهامداری آن سرمایه گذاری تدیبر با مالکیت ۱۰۰ درصدی قرار دارد. همچنین این شرکت سود هر سهم سال مالی جاری را ۳۵۶ ریال پیش‌بینی کرده است.


  همچنین موضوع فعالیت شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی طبق ماده ۲ اساسنامه عبارتست از خرید، فروش، فرآوری و توزیع شیر و انواع فرآورده‌های شیری به صورت فله و بسته بندی شده واردات و صادرات شیر و کلیه فرآورده های شیر، کمک به افزایش کیفیت شیر در سطح کشور برقراری ارتباط علمی و فنی و تحقیقات با مراکز داخلی و خارجی مرتبط با صنعت شیر، تاسیس واحدهای جدید، انجام هر گونه فعالیت تولیدی و یا بازرگانی مرتبط با موضوع شرکت – خرید و فروش اوراق بهادار از قبیل اوراق مشارکت -سهامی از طریق بورس اوراق بهادار و سپرده گذاری در بانکها.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *