×

برنامه تجارت ۲۰ میلیارد دلاری با عراق

 • کد نوشته: 4432
 • ۲۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: به هر نسبت که در حوزه سیاسی و نظامی و امنیتی سرمایه گذاری می‌کنیم، انتظار می‌رود در حل مسائل اقتصادی بین ۲ کشور ایران و عراق هم توجه بیشتری شود و مسائل اقتصادی ۲ کشور حل و فصل شود.

  برنامه تجارت ۲۰ میلیارد دلاری با عراق
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از فارس؛  یحیی آل اسحاق امروز در همایش بزرگ تجارت ایران و عراق  که در سالن اجلاس سران گفت: روابط ایران و عراق روابط تاریخی است و عزم مسولین دو کشور هم توسعه روابط در همه جوانب است.


  وی افزود: عزم دو ملت علاوه بر رشد توسعه روابط سیاسی بر توسعه روابط اقتصادی هم استوار است و این را جهانیان به وضوح می‌بینند.


  آل اسحاق اظهار داشت: به هر نسبت که ما در حوزه سیاسی و نظامی و امنیتی سرمایه گذاری می‌کنیم انتظار می‌رود در حل مسایل اقتصادی دو کشور هم توجه بیشتری شود و مسایل اقتصادی دو کشور در زمینه‌های مختلف بانکی، حمل و نقل، گمرک و غیره حل و فصل شود.


  رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق با اشاره به اینکه برنامه ما تجارت ۲۰ میلیارد دلاری بین دو کشور است و این امر دست یافتنی است گفت: انتظار ما از مسئولین دو کشور ایران و عراق توجه بیشتر به مسایل تجاری و اقتصادی است.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *