ارائه طرح جلوگیری از ورشکستگی متقلبانه


به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از میزان، اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت با اشاره به سرانجام طرح  «جلوگیری از ورشکستگی متقلبانه» در کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس، گفت: این طرح به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد و هیئت رئیسه هم طرح را به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ارجاع کرده است و درحال حاضر در نوبت بررسی کمیسیون قرار دارد.


ملکشاهی بیان کرد: طرح «جلوگیری از ورشکستگی متقلبانه» یک طرح مهم و در رابطه با کسانی است که اقدام به دریافت وام کلان کرده و پس از آن به دادگاه رفته و اعلام ورشکستگی می‌کنند تا از این طریق مطالباتشان را پرداخت نکنند؛ لذا این مسئله پیرامون این طرح اصلاح شده است.


طرح «جلوگیری از ورشکستگی متقلبانه» در راه مجلس


رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس پیش‌تر درباره این طرح گفته بود که در حال حاضر بسیاری از نمایندگان اقدام به امضای این طرح کرده‌اند و قطعا درباره این طرح امضاهای زیادی جمع‌آوری خواهد شد.


ملکشاهی با اشاره به سوء استفاده‌ برخی از افراد در اخذ وام‌های بانکی تصریح کرد: طرح جلوگیری از ورشکستگی منتهی به حق؛ جلوی هرگونه سوءاستفاده را از افراد می‌گیرد.


وی در ادامه تصریح کرد: همچنین قوه قضاییه هم در قبال تهیه این طرح با نمایندگان همراه است و ما می‌توانیم به عنوان کارشناسان امور نظرات آن‌ها را در این رابطه داشته باشیم.


 


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *