×

تعداد ۳۱ نفر دیگر به قربانیان کرونا در چین اضافه شد

 • کد نوشته: 182991
 • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • کمیسیون ملی بهداشت چین در گزارشی از میزان تلفات ویروس کرونا در این کشور اعلام کرد ۱۳۹ نفر دیگر در این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند و با مرگ ۳۱ تن از مبتلایان به این ویروس، شمار قربانیان از مرز سه هزار نفر عبور کرد.

  تعداد ۳۱ نفر دیگر به قربانیان کرونا در چین اضافه شد
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کمیسیون ملی بهداشت چین اعلام کرد که ۱۳۹ نفر دیگر در این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند و با مرگ ۳۱ تن از مبتلایان به این ویروس، شمار قربانیان از مرز سه هزار نفر عبور کرد.


  به گزارش رویترز، شمار مبتلایان به کرونا تا پایان روز چهارشنبه به ۸۰ هزار و ۴۰۹ نفر و تعداد قربانیان نیز به سه هزار و ۱۲ نفر رسیده است.

  همه افرادی که چهارشنبه جان خود را از دست دادند، شهروندان چینی در استان «هوبی» بودند. هوبی کانون اصلی گسترش کروناست.

  آماری که چین در روزهای اخیر منتشر کرده، نشان می‌دهد که روند ابتلا به کرونا و شمار قربانیان در این کشور کاهش قابل توجهی یافته و روندی نزولی را در پیش گرفته است.

  ویروس کرونا اواخر سال گذشته میلادی در شهر «ووهان» مرکز استان هوبی چین پدیدار شد و تاکنون علاوه بر کشورهای جنوب شرق آسیا، خاورمیانه، اروپا، قاره‌های آفریقا، اروپا و اقیانوسیه را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

  آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در ایران تا ظهر چهارشنبه (چهاردهم اسفند) به ۲ هزار و ۹۲۲ نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به ۹۲ نفر رسیده است؛ همچنین ۵۲۲ نفر از مبتلایان بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

  برخی کشورهایی که کرونا در آنها شیوع پیدا کرده، مدارس، دانشگاه‌ها و اماکن عمومی را تعطیل کرده‌اند. همچنین بعضی کنفرانس‌های بین‌المللی نیز به زمان دیگری موکول شده است.


  منبع: ایرنا 

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *