×

علت بازداشت شاعر فوتبال مشخص شد/ پای یک زن در میان است

 • کد نوشته: 183171
 • ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • اسطوره فوتبال برزیل به دلیل شکایت همسر سابق او در پاراگوئه دستگیر شد.

  علت بازداشت شاعر فوتبال مشخص شد/ پای یک زن در میان است
 • به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، رونالدینیو ستاره برزیلی دنیای فوتبال، روز گذشته برای تبلیغ کتاب و کمپینی برای کودکان بی سرپرست، وارد کشور پاراگوئه شده بود. او و برادرش به علت ارائه پاسپورت‌های جعلی توسط پلیس پاراگوئه دستگیر شدند.


  رونالدینیو در سال ۲۰۱۸ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این بازیکن در آن سال اتهام ازدواج همزمان با ۲ نفر را تکذیب کرد. ازدواج همزمان با ۲ نفر در برزیل مجازاتی سنگین، حتی تا ۶ سال حبس می‌تواند داشته باشد.


  اکنون فاش شده او به طور همزمان با، باتریز سوزا و پریسیلا کوئلیو ازدواج کرده است. او حتی مراسم عروسی خود را در عمارت ۵ میلیون پوندی خود در ریودوژانیرو برزیل برگزار کرده است.


  پریسیلا کوئیلو همسر سابق رونالدوینو، بعد از ۶ سال از او جدا شده است. او اکنون از رونالدینیو شکایت کرده و ادعا کرده طلب ۷۰ میلیون پوندی از همسر سابقش دارد.


  پریسیلا علت جدایی خود از رونالدینیو را بی توجهی همسرش و خوش گذرانی او در کشور‌های مختلف عنوان کرده است. او گفته در جشن سال نو، رونالدینیو بدون توجه به من به لندن رفت تا در آنجا فرا رسیدن سال نو را جشن بگیرد.


  پریسیلا پس از شکست عاطفی، خود را بدون آب و غذا سه روز در اتاقی حبس می‌کند، اما در نهایت تصمیم می‌گیرد تا از رونالدینیو شکایت می‌کند.


  پلیس برزیل در سال ۲۰۱۸ سراغ رونالدینیو می‌رود و به علت آن که موجودی کافی برای پرداخت بدهی همسر سابقش را نداشته، خودرو‌های او و یک نقاشی گران قیمت که در خانه اش بوده را به عنوان تضمین مصادره می‌کنند.


  ستاره برزیلی در سال ۲۰۱۳ هم به دلیل جنگل خواری و رعایت نکردن حریم محیط زیست به یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار پوند جریمه شده بود.


  جمع بدهی‌های او به سایر طلبکارانش هم به یک میلیون و ششصد و نود هزار پوند می‌رسد.


  تابستان سال گذشته، پلیس برزیل پس از پرداخت نشدن بدهی‌های سنگین رونالدینیو، پاسپورت‌های برزیلی و اسپانیایی و ۵۷ مورد از اموال او را توقیف کرد؛ بنابراین علت استفاده او از پاسپورت جعلی توقیف مدارک او توسط پلیس به علت بدهی هایش بوده است.


  پلیس اکنون رونالدینیو و برادرش را در هتلی در شهر آسونسیون پاراگوئه زندانی کرده است تا تکلیف پرونده‌های او و پاسپورت جعلی اش مشخص شود.  /باشگاه خبرنگاران جوان

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *