×

ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد

 • کد نوشته: 183256
 • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: از ۱۰ صبح امروز شنبه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه بدون هیچ محدودیتی ثبت‌نام مسکن ملی در ۵ استان آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، اردبیل و البرز انجام می‌گیرد.

  ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علی قائدی گفت: از ۱۰ صبح امروز شنبه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه بدون هیچ محدودیتی ثبت‌نام مسکن ملی در ۵ استان آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، اردبیل و البرز انجام می‌گیرد.


  او با تأکید بر این‌که به‌خلاف مرحله قبل ظرفیت ثبت‌نام نامحدود است گفت: بعد از ثبت‌نام بین متقاضیان واجد شرایط به‌صورت سیستمی قرعه‌کشی انجام می‌گیرد.


  معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که معمولاً پروژه‌های مسکن ۲ساله تمام می‌شود گفت: متراژ‌ها با توجه به شرایط و استان‌ها متفاوت است، متوسط حدود ۱۰۰ متر و بر اساس برآورد اولیه هزینه ساخت هر مترمربع هم حدود ۲ میلیون تا ۲.۵ میلیون پیش‌بینی شده که البته با توجه به شرایط اقتصادی و تورم و… ممکن است کمتر یا بیشتر از این ارقام هم بشود.


  او درباره شرایط متقاضیان مسکن ملی گفت: یکی اینکه از سال ۸۴ به بعد سند مسکنی به نامشان نبوده باشد و خانه نداشته باشند، از تسهیلات دولتی مسکن استفاده نکرده باشند و در شهر ثبت‌نامی ساکن باشند و بتوانند به‌لحاظ مالی پروژه را تا آخر همراهی کنند.


  قائدی گفت: کسانی که به‌دلایلی مرحله قبل انصراف داده‌اند این بار هم فرصت ثبت‌نام دارند و می‌توانند ثبت‌نام کنند، اما کسانی که فاقد شرایط بوده‌اند در صورت ثبت‌نام مجدد باز تأیید نخواهند شد.


  معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به رایزنی‌ها با دستگاه‌ها و بخش خصوصی برای کاهش هزینه ساخت واحد‌ها گفت: تسهیلات پیش‌بینی‌شده برای این واحد‌ها بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون است و اقساط آن هم حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌شود.


  منبع: تسنیم 

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *