×

وضعیت گیلان بحرانی است/مسئولان کمک رسانی کنید

 • کد نوشته: 183306
 • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • یکی از اعضای نمایندگان گیلان خطاب به مسئولان گفت: وضعیت درمانی و بهداشتی در گیلان بحرانی است خواستار کمک رسانی مسئولان به گیلان هستیم.

  وضعیت گیلان بحرانی است/مسئولان کمک رسانی کنید
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، منوچهر جمالی اظهار کرد: در حالت عادی بیمارستان رازی در استان ۳۰ تا ۳۵ مریض را بستری می‌کرد، اما در بازدیدی در دو روز گذشته از این بیمارستان داشتم حکایت از این داشت که در یک روز حدود ۱۰۷ بیمار را بستری کرده‌اند، این یعنی در استان گیلان به تخت‌های بیمارستانی و آی سی یو بیشتری نیاز داریم.


  وی ادامه داد: از طرف دیگر تعدادی از پزشکان و پرستاران بستری شده‌اند ما به نیروی بهداشتی و درمانی بیشتری در گیلان نیاز داریم، انتظار می‌رود که مسئولان به کمک گیلان بیایند. در سرکشی که به بیمارستان‌های خصوصی و دولتی گیلان داشتم شرایط را عادی ندیده است شرایط به گونه‌ای است که اگر مردم رعایت نکنند و لوازم بهداشتی و درمانی کافی نباشد وضعیت سخت‌تر شده و کنترل بیماری نیز با مشکل مواجه می‌شود.


  این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «همه باید کرونا را جدی بگیریم»، اظهار کرد: باید همه مسائل بهداشتی را رعایت کنند همچنین تجهیزات لازم به پزشکان و پرستاران و کادر درمانی داده شود تا آنها از ابتلا به کرونا مصون بمانند.


  جمالی همچنین در مورد بستن مبادی ورودی استان گیلان، گفت: هرجا تجمع بیشتری باشد احتمال کنترل شرایط سخت‌تر خواهد شد. قطعا باید مبادی ورودی کنترل شود تا شاهد گسترش بیشتر کرونا نباشیم./ایسنا


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *