×

استعفا و اخراج شاپور محمدی شایعه بود

 • کد نوشته: 183379
 • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • قضیه استعفای شاپور محمدی از ریاست سازمان بورس اوراق بهادار بار دیگر در روز جاری در میان اهالی بازار سرمایه شنیده می‌شد و حتی در ساعاتی به اخراج وی و انتخاب جایگزین نیز کشیده شد اما این اخبار سرانجام از سوی مسئولان و مدیران ارشد بورس رد شد.

  استعفا و اخراج شاپور محمدی شایعه بود
 • به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، یاسر فلاح در استوری اینستاگرام خود شایعات پیش آمده در فضای مجازی پیرو استعفای شاپور محمدی رئیس سازمان بورس را تکذیب کرد و در متن استوری خود نوشت:


  حاشیه سازی و بازی با اخبار انگار دارد بر متن غلبه می‌کند؛ از جعل اخبار خبرگزاری‌ها گرفته تا نسبت دادن نقل قول‌های کذب به مسئولین! آسوده باشید استعقایی در ملاصدرا مشاهده نشده است.


  اخبار مرتبط: بورس مگر بانک است که وزیر اقتصاد حکم عزل و نصب بدهد/ ناآگاهی شایعه‌سازان از کوچک‌ترین قوانین بازار سرمایه/ فیک‌نیوزها درپی کاسبی هستند


  هم‌چنین سید مصطفی رضوی، عضو هیأت مدیره سازمان بورس خبر کناره گیری و استفعای شاپورمحمدی رییس سازمان بورس را شایعه‌ای سُست و عاری از هرگونه واقعیت عنوان کرد. 


  معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص تصمیم وزیراقتصاد برای لغو کاهش دامنه نوسان بورس به دو درصد هم گفت که سازمان بورس یک سخنگو دارد و اگر لازم باشد وی پیرامون این تصمیم وزیر اقتصاد هم توضیحات لازم را خواهد داد.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *