×

خودروی «ساینا» تاکسی می شود / تبدیل «ساینا» به تاکسی در گروی اختصاص سهمیه مناسب

 • کد نوشته: 238085
 • ۰۷ بهمن ۱۴۰۲
 • ۰
 • مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از اخذ مجوز برای تبدیل خودرو ساینا به تاکسی خبر داد.
  خودروی «ساینا» تاکسی می شود / تبدیل «ساینا» به تاکسی در گروی اختصاص سهمیه مناسب
 • مرتضی ضامنی، در تشریح ورود خودروی «ساینا» به حوزه تاکسیرانی کشور گفت: در حال حاضر در بخش تاکسیرانی تنها از یک خودرو یعنی «سمند سورن» استفاده می‌کنیم، ولی تعداد خودرویی که تحویل می‌شود بسیار کمتر از نیاز و تقاضای موجود است؛ لذا لازم است که از خودروی دیگری برای اضافه شدن به ناوگان بهره بگیریم که یکی از گزینه ها خودروی «ساینا» بود.

  وی افزود: بر همین اساس فرایند اخذ مجوز برای کاربری تاکسی خودروی «ساینا» طی و این مجوز گرفته شد. درحال حاضر نیاز است شرکت خودروساز همکاری لازم را انجام دهد تا ما بتوانیم از این خودرو در این بخش استفاده کنیم؛ اما متأسفانه همراهی‌ها همانند گذشته نیست و تعداد سهمیه‌ای که می‌خواهند اختصاص دهند، بسیار کم است.

  مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور ادامه داد: بی تردید این موضوع قابل قبول نیست و ما در صورتی خودروی ساینا را وارد حوزه تاکسیرانی خواهیم کرد که شرکت خودروساز در همراهی لازم تعداد خودروی مناسبی برای این بخش تخصیص دهد که بتوانیم مشکلی از مشکلات حوزه تاکسیرانی را برطرف کنیم.

  وی تأکید کرد: قطعا اگر تعداد خودروی مناسب به این حوزه تخصیص پیدا نکند؛ ورود نمایشی این خودرو به حوزه تاکسیرانی از منظر ما قابل قبول نیست.

  منبع: ایسنا
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *