×

سند مالکیت برای ۱۰ هزار واحد در پردیس صادر شد

 • کد نوشته: 239141
 • ۱۷ بهمن ۱۴۰۲
 • ۰
 • اسناد ۱۰ هزار واحد مسکونی در پردیس بعد از ۱۰ سال ‌بلاتکلیف ‌صادر شد.
  سند مالکیت برای ۱۰ هزار واحد در پردیس صادر شد
 • سید عباس حسینی در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی واحد‌های سرمایه‌گذاری مسکن در فاز ۳ پردیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ۷۸۰ واحد مسکن که امروز کلنگ‌زنی شد، با استفاده از هنر معماری اسلامی، مصالح دانش‌بنیان و در بازه زمانی کوتاه‌مدت ساخته و تحویل متقاضیان خواهد شد.

  وی با اشاره به ساخت مسکن، افزود: شهرستان پردیس با توجه به موقعیت توپوگرافی و نزدیکی به پایتخت جهت اسکان مردم و سرریز جمعیت برای بانک مسکن دارای اهمیت ویژه‌ای است.

  وی در ادامه با تأکید بر افتتاح و کلنگ زنی ۲۱۰۰ واحد مسکونی و تجاری در سراسر کشور و ۷۸۰ واحد در شهر پردیس گفت: ۱۰ هزار واحد تجاری و مسکونی در بندرعباس افتتاح و کلنگ زنی شد و پس از پردیس در دیگر نقاط کشور نیز برنامه‌ای منسجم برای ساخت واحدهای با کیفیت در جهت رضایت مردم در برنامه کاری خود داریم.

  صدور اسناد مالکیت ۱۰ هزار واحد مسکن پردیس

  محمدرضا جواهری در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های سرمایه‌گذاری مسکن در پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر با گذشت ۱۰ سال انتظار متقاضیان، اسناد مالکیت ۱۰ هزار واحد مسکن بر اساس زمان‌بندی و طی فراخوان برای متقاضیان صادر خواهد شد.

  وی افزود: تفاهم‌نامه پروژه عظیم ساخت مسکن با نظارت سرمایه‌گذاری در بندرعباس با حضور وزیر راه و شهرسازی منعقد شد و آغاز این پروژه هم‌زمان در پردیس و دیگر شهرستان‌های سراسر کشور به‌صورت فراگیر ادامه خواهد داشت.

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن یادآور شد: کلنگ زنی پروژه‌های در جهت برنامه‌ها و اهداف دولت در ساخت مسکن تهیه و تدوین شده و مسکن با کیفیت با استفاده از مصالح باکیفیت و دانش‌بنیان به کار خواهیم گرفت.

  جواهری در پایان خاطرنشان کرد: فصل کاری ساخت واحد‌های تجاری و مسکونی سرمایه‌گذاری مسکن آغاز شده و تلاش می‌کنیم در مدت زمان کوتاه با کیفیت‌ترین واحدهای ساخته شده را به مردم تحویل دهیم.

  منبع: تسنیم
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *