×

ظریف ادعای نیویورک‌تایمز را تکذیب کرد

 • کد نوشته: 238744
 • ۱۳ بهمن ۱۴۰۲
 • ۰
 • نیویورک تایمز شب گذشته طی گزارشی درمورد التهابات بین ایران و امریکا در پی کشته شدن سه سرباز امریکایی در پایگاه «برج ۲۲» و تلاش‌ها برای حل و فصل تنش‌ها مدعی شد: سه سال پس از به حاشیه راندن محمدجواد ظریف، [حاکمیت]بار دیگر به طور مرتب با او مشورت می‌کند. ظریف، اما می‌گوید نه ادعای نیویورک تایمز در مورد او صحت دارد، نه بحث انتقال پیام که برخی رسانه‌ها به اشتباه از نیویورک‌تایمز نقل کرده اند.
  ظریف ادعای نیویورک‌تایمز را تکذیب کرد
 • نیویورک تایمز همچنین از قول یک «تحلیلگر سیاسی» ادعا کرد«آنها با ظریف تماس گرفتند چون می‌تواند شرایط را برای آنها بهتر تحلیل کند؛ در این زمان حساس آنها به کارشناسان برجسته سیاست خارجی نیاز دارند. هدف این است که با هر ابزاری و به نحوی از این بحران جدی عبور کنیم که نتیجه آن عدم حمله آمریکا به ایران باشد.»

   

  در همین حال، برخی رسانه ها به اشتباه از قول نیویورک تایمز گزارش کرده اند که ظریف «پیام ها» بین ایران و امریکا را منتقل کرده است که چنین بحثی در مطلب نیویورک تایمز اشاره نشده است.

   

  به گزارش انتخاب ظریف اما می گوید نه ادعای نیویورک تایمز در مورد او صحت دارد، نه بحث انتقال پیام که برخی رسانه ها به اشتباه از نیویورک‌تایمز نقل کرده اند.

  منبع: خبر آنلاین
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *