قیمت انواع سکه و طلا در بازار ۲۴ دی ماه با کاهش همراه شد


بازار سکه و طلا نسبت به روز گذشته (شنبه ٢٣ دی ماه)، ریزش داشته است. در مقایسه این دو روز، تا این لحظه‌، هر قطعه سکه تمام طرح جدید از ٣٣ میلیون و ٢۵٠ هزار تومان با کاهش یک میلیون و ۵٠٠ هزار کاهش یافته و به ٣١ میلیون و ٧۵٠ هزار تومان رسیده است.

سکه تمام طرح قدیم با ۵٠٠ هزار تومان کاهش از ٢٩ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان به ٢٨ میلیون و ٨٠٠ هزار تومان رسیده‌ است.

نیم سکه از ١٨ میلیون و ۶٠٠ هزار تومان به ١٨ میلیون و ١٠٠ هزار تومان رسیده که نشان از ریزش ۵٠٠ تومانی بهای این قطعه سکه دارد.

ربع سکه نیز با ۶٠٠ هزار تومان کاهش نیز در بازار امروز ١١ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان معامله شد. روز گذشته هر قطعه ربع سکه ١١ میلیون و ٩٠٠ هزار تومان قیمت داشت.

سکه‌های یک گرمی بانک مرکزی نیز که در بازار روز شنبه، شش میلیون و ٣٠٠ هزار تومان تعیین قیمت شد، در بازار امروز شش میلیون و ١٠٠ هزار تومان معامله شد که نشان از ریزش ٢٠٠ هزار تومانی این قطعه کوچک سکه دارد.

هر گرم طلای ١٨ عیار نیز نسبت به روز گذشته ١۴ هزار و ١٠٠ تومان ارزان شده و از دو میلیون و ۶٨٠ هزار و ٢٠٠ تومان به دو میلیون و ۶۶۶ هزار و ١٠٠ تومان به ازای هر گرم رسیده است.

به نظر می‌رسد خبر رئیس کل بانک مرکزی از آغاز ضرب و عرضه سکه جدید و بدون تاریخ بانک مرکزی در کاهشی شدن قیمت‌ها بی‌تاثیر نبوده و باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده وضعیت بازار سکه و طلا به چه صورت خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *