نصب ۱۶۰ دستگاه کارتخوان جدید در خطوط اتوبوسرانی


مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با رد خبر خرابی دستگاه‌های کارتخوان بلیت در برخی خطوط اتوبوسرانی گفت: دستگاه‌های کارت خوان بلیت هم در خطوط اتوبوس‌های تندرو و عادی و هم در داخل اتوبوس‌های بخش خصوصی و در حوزه ملکی کار می‌کند و فعال است.

مهدی علیزاده افزود: البته استثنا هم وجود دارد و ممکن است برخی دستگاه‌های کارت خوان بلیت کار نکنند بر این اساس ۱۶۰ دستگاه جدید کارت خوان بلیت در اتوبوس‌ها و خطوط اتوبوس‌های تندرو نصب شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: برای تولید هزار دستگاه کارتخوان بلیت هم با یکی از شرکت‌های وزارت دفاع قرارداد بستیم که تا قبل از سال جدید داخل اتوبوس‌های بخش خصوصی نصب خواهد شد و در نهایت یکی دو ماه بعد از سال جدید هم کل دستگاه‌های کارتخوان نوسازی خواهد شد.

مهدی علیزاده افزود: در سامانه شهرزاد برای خرید بلیت الکترونیکی قسمتی گذاشته شده است، اما هنوز فرهنگ استفاده از آن جا نیفتاده و باید اطلاع رسانی مناسب شود تا شهر تهران به سمت هوشمند سازی برود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همچنین گفت: در خطوط ملکی که برچسب اتوبوسرانی دارد اگر کارت خوان اتوبوس‌ها خراب بود مردم پول ندهند، اما در بخش خصوصی اگر این دستگاه‌ها کار نکرد مردم باید کرایه‌ها را نقدی پرداخت کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *