کاهش نسبی قیمت ها در بازار خودرو در ۲ بهمن ماه


بررسی بازار نشان می‌دهد خودرو‌های داخلی امروز شکل کاهشی قابل توجهی داشت،‌بطوریکه تمام پرطرفدارهای ایران خودرو امروز با کاهش در بازار قیمت‌گذاری شدند. از سوی دیگر سایپایی‌ها هم امروز روز آرامی داشتند و تنها دو خودرو افت قیمت داشتند و سایر محصولات بدون تغییر در بازار قیمت‌گذاری شدند.

به گفته فعالان بازار خودرو سردرگمی قیمتی در بازار موجب شده تا این روزها معامله در بازار به پایین سطح خود برسد و ظاهرا خریداران در انتظار آخرین تغییرات در بازار هستند تا با اطمینان وارد بازار خودرو شوند.

براساس ارزیابی بازار امروز «هایماS8» در بازار کاهش ۵۰ میلیون تومانی داشت و بیشترین افت قیمت را به خود اختصاص داد، از سوی دیگر «تارا اتوماتV2 » هم امروز با کاهش ۱۸ میلیونی از کانال ۹۰۰ میلیونی‌ها عقب‌نشینی کرد و «پژو۲۰۷ دنده‌ای» هم با کاهش ۵ میلیونی به کانال ۶۰۰ میلیونی‌‌ها بازگشت.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو۲۰۷ دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2 »، «پژو ۲۰۶ دنده‌ای»، «دنا پلاس ۶ دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز «پژو ۲۰۶ دنده‌ای» ۵۴۰ میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته کاهش ۱۰ میلیون تومانی داشت. اما «هایما S8»  امروز با کاهش ۵۰ میلیونی در بازار یک میلیارد و ۷۶۰میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2» هم امروز با کاهش ۱۸ میلیونی ۸۸۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و از کانال ۹۰۰ میلیونی‌ها بازگشت.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس ۶ دنده توربو» ۸۹۶ میلیون تومان قیمت خورد و کاهش ۱۴ میلیونی داشت و «دنا پلاس توربو اتومات» با کاهش ۱۵ میلیونی در بازار ۹۳۵ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ دنده‌ای» هم در بازار ۶۹۵میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و کاهش ۵ میلیونی داشت.

اکوووو 2

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار ۶۶۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. اما خانواده کوییک امروز در بازار با نوسان قیمت‌گذاری شدند و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار ۳۹۵ میلیون تومان و «کوییک دنده‌ایS» با کاهش ۶ میلیون تومان در کانال ۴۰۰ میلیونی‌‌ها عقب‌نشینی کرد و ۳۹۴ میلیون تومانی شد.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد خانواده تیبا امروز تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط «تیبا صندوق‌دار» امروز ۳۸۰ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» هم ۳۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز امروز ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌ خورد و افتی ۵ میلیونی داشت.

اکو 2

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *