×

گام مهم در مدیریت دارایی‌های دولت/املاک مازاد دولت معرفی شدند

 • کد نوشته: 236840
 • ۲۵ دی ۱۴۰۲
 • ۰
 • در جلسه جدید کمیته تخصصی مولدسازی دارایی‌های دولت، تصمیمات موثری درباره اعلام مازادی املاک توسط وزارت آموزش، جهاد کشاورزی و سایر نهادهای دولتی اتخاذ شد؛ اقداماتی که تاثیرات گسترده‌ای در مدیریت دارایی‌های عمومی دارد.
  گام مهم در مدیریت دارایی‌های دولت/املاک مازاد دولت معرفی شدند
 • بیست و هفتمین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی‌های دولت با حضور اعضای این کمیته در محل سالن تلاش وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد. در این جلسه مالک رحمتی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان خصوصی سازی، نماینده رئیس قوه قضائیه، نماینده رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر کشور و وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط حضور داشتند.

  اعضای این جلسه با مازاد بودن ۲ فقره ملک با بهره برداری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد و مرکزی و سه قطعه زمین با بهره برداری شرکت گاز واقع در استان مرکزی موافقت کردند. در ادامه تعداد ۴ فقره ملک با بهره برداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، واقع در استان‌های زنجان، مازنداران و تعداد ۲ فقره ملک با بهره برداری وزارت دادگستری در استان زنجان توسط اعضا مورد بررسی قرار گرفت و مازاد اعلام شد.

  در بیست و هفتمین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی، ۱۵ فقره ملک (مدرسه) با بهره برداری وزارت آموزش و پرورش در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و کرمان بررسی و مازاد اعلام گردید. همچنین تعداد ۹ فقره ملک با بهره برداری وزارت جهاد کشاورزی در استان کهگیلویه و بویر احمد، ۲۹۴ فقره آپارتمان با بهره‌برداری وزارت نیرو در استان خوزستان و ۲۷ فقره ملک با بهره‌برداری وزارت بهداشت در استان فارس بررسی و به عنوان املاک مازاد معرفی شد.

  اعضای این کمیته تخصصی یک فقره ملک با بهره برداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان فارس و یک قطعه زمین با بهره‌برداری وزارت اقتصاد در استان مرکزی را مازاد تشخیص دادند.

  منبع: ایرنا
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *