×

گوشت شب عید تامین است / قیمت هر کیلو گوشت بیت ۴۲۰ تا ۴۵۰ هزار تومان

 • کد نوشته: 239748
 • ۲۲ بهمن ۱۴۰۲
 • ۰
 • رئیس شورای تامین کنندگان دام، با بیان اینکه مشکلی در تامین گوشت شب عید نداریم ، قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی و گوساله را 420 تا 450 هزار تومان اعلام کرد.
  گوشت شب عید تامین است / قیمت هر کیلو گوشت بیت ۴۲۰ تا ۴۵۰ هزار تومان
 • منصور پوریان گفت: از ۲ هفته پیش عرضه گسترده گوشت منجمد توسط دولت شکل گرفت به طوریکه گوشت گوسفندی با نرخ ۲۳۰ هزارتومان و گوساله ۲۸۵ هزارتومان عرضه می شود.

  به گفته او، هم اکنون مقادیر زیادی گوشت گرم و منجمد گوساله و گوسفند وارداتی و دام تولید داخل در بازار عرضه می شود که براین اساس کمبودی در توزیع نداریم.

  پوریان ادامه داد: در شرایط کنونی به سبب آنکه گوساله زیادی در واحدهای دامداری است که باید کشتار شوند،امکان تامین از بازار داخل وجود دارد و تنها به سبب تنظیم بازار و تعدیل قیمت واردات انجام می شود.

  رئیس شورای تامین کنندگان دام افزود: با احتساب نرخ دام زنده باید قیمت هرکیلو گوشت گوسفندی و گوساله در محدوده ۴۲۰ تا ۴۵۰ هزارتومان عرضه شود و فروش با نرخ های بالاتر گرانفروشی است.

  پوریان گفت: در فصل زمستان عرضه گوشت منجمد به دلیل سختی جابه‌جایی دام داخل بیشتر است، هرچند نسبت به گوشت گرم وارداتی فاصله قیمتی چندانی ندارد، اما نسبت به گوشت گرم داخلی اختلاف زیاد است.

  رئیس شورای تامین کنندگان دام از فراوانی انواع دام زنده سبک و سنگین و گوشت قرمز گوساله و گوسفندی گرم و منجمد در کشور خبرداد و گفت: با توجه به زایش های مناسب پاییز و زمستان و جمعیت دام سنگین و میزان واردات گوشت گرم و منجمد، کمبودی در توزیع گوشت شب عید نداریم.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *