×

یارانه حدود ۵۰ هزار نفر در دی ماه واریز نشده است

 • کد نوشته: 236577
 • ۲۳ دی ۱۴۰۲
 • ۰
 • درحالی که سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد که یارانه های این ماه براساس لیست جدید واریز شده است ، بدین ترتیب به نظر می رسد یارانه حدود 50 هزار نفر حذف شده باشد.
  یارانه حدود ۵۰ هزار نفر در دی ماه واریز نشده است
 • روز گذشته بر مبنای تماس برخی شهروندان با خبرگزاری تسنیم که از عدم واریز یارانه دی ماه خود خبر داده بودند، خبری مبنی بر اختلال در واریز یارانه دی ماه منتشر کردیم.

  صبح امروز حسینی سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها ، با اشاره به اینکه در مرحله ۱۵۵ واریز یارانه نقدی در دی‌ماه تعدادی از مردم از صف دریافت یارانه نقدی حذف شدند، گفت: در این مرحله اختلالی در واریز یارانه نقدی وجود نداشته است و پرداخت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی از طریق سیستم بانکی مطابق فهرست‌های جدید انجام شده است.

  وی با اشاره به اینکه بر اساس دهک‌بندی صورت‌گرفته توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی تعدادی از مردم در دهک ۱۰ قرار گرفته‌اند، گفت: بر این اساس تعدادی که پیش از این و تا آذر ماه سال جاری در صف یارانه‌بگیران قرار داشتند، بر اساس فهرست جدید اعلامی وزارت کار از دریافت یارانه نقدی حذف شدند.

  حال خبرهای تکمیلی تسنیم حاکی است، در ماه جاری یارانه حدود ۵۰ هزار نفر حذف شده است که لازم است وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این باره پاسخگو باشد.

  منبع: تسنیم
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *