×

یک کارگزاری جدید به جمع کارگزاری های فرابورس اضافه شد

 • کد نوشته: 239129
 • ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
 • ۰
 • یکصد و شانزدهمین کارگزاری به‌طور رسمی به عضویت فرابورس درآمد.
  یک کارگزاری جدید به جمع کارگزاری های فرابورس اضافه شد
 • کارگزاری پاداش پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار از امروز ۱۶ بهمن‌ماه به‌عنوان یکصد و شانزدهمین کارگزاری به‌طور رسمی به عضویت فرابورس درآمد.

  مدیرعامل کارگزاری پاداش در مراسم آغاز به کار این کارگزاری که با حضور مدیرعامل فرابورس برگزار شد، درباره روند تأسیس این مجموعه گفت: گروه پاداش سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه سبدگردانی و مدیریت صندوق‌ها آغاز کرد و سال ۱۳۹۹ با تأسیس شرکت مشاور سرمایه‌گذاری پاداش، در حوزه تأمین مالی، متولی‌گری و امین وارد شد.

  قاسم عاشوری با اشاره به این که در سال ۱۴۰۰ با تصویب دستورالعمل جدید توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، این مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت در حوزه کارگزاری گرفت، افزود: در سال ۱۴۰۱ موافقت اصولی کارگزاری توسط سازمان بورس صادر و در ۷ بهمن‌ماه سال جاری مجوز فعالیت کارگزاری پاداش صادر شد.

  وی در خصوص اهداف و چشم‌انداز فعالیت این مجموعه گفت: هدف کارگزاری پاداش ارائه خدمات در بستر فناوری‌های نوین است تا بتواند در ۵ سال آینده در فهرست کارگزاری‌های برتر بازار سرمایه قرار بگیرد.

  مدیرعامل کارگزاری پاداش در ادامه با بیان این که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های نوین در دنیا اکثر خدمات در این بستر انجام می‌شود، تصریح کرد: این مجموعه در نظر دارد با ارائه خدمات در بستر فناوری‌های نوین به‌صورت غیرحضوری علاوه بر تأمین رضایت مشتریان، باعث توسعه بازار سرمایه کشور شود.

  شایان‌ ذکر است، درسال جاری کارگزاری‌های «آسمان»، «هامرز»، «اعتبار تابان»، «راهین»، «یزدان» و «آرتان» عضو فرابورس شدند.

  منبع: مدیریت ارتباطات فرابورس ایران
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *