×

ثبت افزایش سرمایه در ۶ شرکت بورسی و فرابورسی

 • کد نوشته: 232285
 • ۱۵ آذر ۱۴۰۲
 • ۰
 • 6 نماد حاضر در بازارهای بورس و فرابورس ، افزایش سرمایه‌های خود را در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساندند.
  ثبت افزایش سرمایه در ۶ شرکت بورسی و فرابورسی
 • سرمایه‌گذاری بوعلی با نماد وبوعلی، افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از مبلغ ۶۰۰ میلیاردتومان به ۹۰۰ میلیارد تومانکه از محل  سود انباشته و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی، صورت گرفته بود را در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساند.

  آهنگری تراکتورسازی ایران با نماد خاهن، افزایش سرمایه ۳۱ درصدی از مبلغ ۱ هزار و ۹۹۱ میلیارد و ۸۶۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به ۲۶۰۰ میلیارد تومان از محل سود انباشته و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی، را ثبت کرد.

  تامین سرمایه امید با نماد امید، افزایش سرمایه ۴۳ درصدی از مبلغ ۱۵۲۰میلیاردتومان به ۲ هزار و ۱۷۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان که از محل سود انباشته و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی، انجام شده بود را در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساند.

  تولید چدن‌سازان با نماد چدن، افزایش سرمایه ۲۷ درصدی از مبلغ ۱۱۰۰ میلیاردتومان به ۱۴۰۰ میلیارد تومان از محل : سود انباشته و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی را ثبت کرد.

  قند شیرین خراسان با نماد قشرین، افزایش سرمایه ۲۱ درصدی از مبلغ ۲۰۶ میلیاردو ۸۲۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به ۲۵۰ میلیارد و ۸۲۰ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان که از محل مطالبات و آورده نقدی و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی، صورت گرفته بود را در مرجع ثبت شرکت‌ها ، ثبت نمود.

  داروسازی تولیددارو با نماد دتولید، افزایش سرمایه ۴۱ درصدی از مبلغ ۸۵ میلیاردتومان به ۱۲۰ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی را در مرجع ثبت شرکت‌ها ثبت کرد.

   

  منبع: بااقتصاد
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *