×

پول های اضافی گرفته شده از مسافرین برای خرید بلیت به آن ها پس داده می شود ؟

 • کد نوشته: 236870
 • ۲۶ دی ۱۴۰۲
 • ۰
 • معاون تعزیرات حکومتی تهران می گوید که اضافه پول هایی که بابت گران فروشی بلیت از مسافرین دریافت شده باید به آن ها پس داده شود اما در مقابل مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه‌ و شهرسازی گفته است که منتظر احکام سازمان تعزیرات هستیم!
  پول های اضافی گرفته شده از مسافرین برای خرید بلیت به آن ها پس داده می شود ؟
 • نادر حیدری، معاون تعزیرات حکومتی تهران، جمعه گذشته با یادآوری این‌که قیمت اعلام شده بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری مبناست، گفته بود:‌ با محاسبه دقیق و کارشناسی نرخ‌های مصوب، تخلفات به شعب تعزیرات حکومتی اعلام و نسبت به رسیدگی صدور حکم و برخورد با متخلبان اقدام می‌شود.

  وی ادامه داد:‌ در بازدید به عمل آمده از فرودگاه مهرآباد مشخص شد متاسفانه برخی  از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی سقف نرخ مصوب را رعایت نکرده و بلیت‌ها را با نرخ‌های بالاتری عرضه می‌کردند.

  وی تاکید کرد: به‌طور قطع یکی از محکومیت‌هایی که در انتظار خاطیان خواهد بود، علاوه بر جریمه و تصمیمات تکمیلی، الزام به استرداد اضافه پرداختی‌ها به شکات خواهد بود.

  این در حالی است که حسین مذنب مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه‌ و شهرسازی در واکنش به این موضوع که تکلیف استراداد اضافه پرداختی مردم به شرکت‌های هواپیمایی چیست،‌ گفت: باید منتظر احکام سازمان تعزیرات حکومتی در این رابطه باشیم.

  منبع: تسنیم
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *