×

بقایی ۲۵ مهرماه محاکمه می‌شود / احمدی‌نژاد در دادگاه حضور پیدا می‌کند

 • کد نوشته: 3013
 • ۱۱ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • حمید بقایی به دلیل پنج عنوان اتهامی ۲۵ مهرماه سال جاری در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری در مجتمع استان تهران محاکمه می‌شود و احمدی‌نژاد نیز در برای اطلاع از روند رسیدگی به پرونده در دادگاه حضور می‌یابد.

  بقایی ۲۵ مهرماه محاکمه می‌شود / احمدی‌نژاد در دادگاه حضور پیدا می‌کند
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از ایسنا، سید علی اصغر حسینی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: موکلم در روز ۲۵ مهرماه در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری دو مجتمع کارکنان دولت حضور می‌یابد. ما درخواست علنی بودن دادگاه را داریم و حتی خود آقای بقایی شخصا لایحه‌ای در این خصوص به قاضی شعبه داده و درخواست علنی بودن را مطرح کرده اند. البته طبق قانون اصل بر این است که دادگاه علنی برگزار می شود و هنوز هم غیرعلنی بودن دادگاه توسط قاضی شعبه اعلام نشده است.


  حسینی درباره عناوین اتهامی موکلش گفت: اتهامات موکلم همان است که دادستان محترم عنوان کردند و شکات این پرونده نهاد ریاست جمهوری، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و… هستند.


  وی افزود: پرونده ای که در مورد موکلم پس از آزادی ایشان تشکیل شده بود هنوز در مرحله تحقیقات مقدماتی است.


  حسینی درباره حضور احمدی نژاد در دادگاه موکلش نیز تصریح کرد: وکیل آقای احمدی نژاد از احتمال حضور ایشان در دادگاه سخن گفتند که یک عده به اشتباه فکر کردند آقای احمدی نژاد هم جزو اصحاب دعوا هستند، در صورتی که چنین نیست و این احتمال وجود دارد که ایشان فقط به عنوان تماشاچی و برای اطلاع از روند جلسات رسیدگی در دادگاه حاضر شوند.


  عباس جعفری دولت آبادی ۱۰ مرداد سال جاری از صدور کیفرخواست ۳۰ صفحه‌ای با پنج عنوان اتهامی در مورد حمید بقایی خبر داد و گفت که این پرونده در شرف ارسال به دادگاه است.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *