×

اروپا کاملا به برجام وفادار است

 • کد نوشته: 3127
 • ۱۲ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • در ادامه حمایت کشورهای اروپایی از برجام، هلگا اشمید، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی در زوریخ؛ تصریح کرد که اروپا همه تلاش خود را برای محافظت از برجام انجام می‌دهد.

  اروپا کاملا به برجام وفادار است
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از مهر، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی اعلام کرد که این اتحادیه هر کاری که بتواند برای حفظ توافق هسته ای ایران انجام می دهد.


  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «هلگا اشمید» که در زوریخ سخن می گفت با تاکید بر حفظ برجام گفت: به رغم  اشتباهاتی که از سوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا انجام می شود، کشورهای اروپایی نهایت تلاش خود را برای حفظ برجام انجام می دهند.


  اشمید در ادامه افزود: این (برجام) یک توافق دوجانبه نیست. این یک توافق چندجانبه است. به عنوان کشورهای اروپایی ما هر کاری را برای اینکه پابرجا بماند انجام می دهیم.


  اشمید این اظهارات را در کنفرانس سرمایه گذاری ایران در زوریخ ایراد کرد.


  قرار است تا اواسط ماه جاری میلادی دولت آمریکا در گزارشی پایبندی یا عدم پایبندی ایران به برجام را به اطلاع کنگره برساند. نظر به تحرکات غیر ایرانی صورت گرفته از سوی کاخ سفید در ماه های اخیر احتمال خروج واشنگتن از برجام افزایش یافته است.


   


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *