×

تاکید ویژه در حوزه ایمنی خودرو

 • کد نوشته: 1183
 • ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در حوزه خودرو توجه به صنعت قطعه سازی باید در دستور کار قرار بگیرد و جا برای کار بیشتر به خصوص در حوزه ایمنی خودرو وجود دارد که ایدرو باید این موضوع را مورد توجه قرار دهد.

  تاکید ویژه در حوزه ایمنی خودرو
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد”  محمد شریعتمداری، در مجمع عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: اسناد  بالادستی، سیاست‌های کلی نظام و تاکیدات مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی واگذاری امور به بخش خصوصی را مدنظر قرار داده اند که نقش سازمان های توسعه ای مانند ایدرو در این زمینه پررنگ است.


  وی همچنین تصریح کرد: منابع انسانی متخصص متمرکز شده در ایدرو یک سرمایه بزرگ است.


  شریعتمداری همچنین عدم توازن جغرافیایی پیشرفت صنعتی در کشور را یک آسیب دانست که باید در این حوزه اقدامات مهمی انجام شود و گفت: نقش ایدرو در انتقال صنعت به حوزه های پیرامونی قابل توجه است.


  وی همچنین بر توجه به صنعت قطعه سازی در حوزه خودو تاکید کرد و گفت: ایدرو با جدیت در حوزه توسعه صنایع روستایی باید گام بردارد.


  وی همچنین تصریح کرد: جایگاه کنونی صنعت خودرو با تلاش و برنامه ریزی چندین ساله به وجود آمد اما جا برای کار بیشتر به خصوص در حوزه ایمنی خودرو وجود دارد که ایدرو باید این موضوع را مورد توجه قرار دهد.


  شریعتمداری در پایان قراردادهای جدید در حوزه خودرو سازی برای بروزرسانی تولید و بازاریابی جهانی را مفید و کارآمد دانست.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *