×

“فآذر” تا آذرماه باز نمی شود

 • کد نوشته: 3419
 • ۱۵ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه ( بطور فوق العاده )، برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ شرکت صنایع آذراب( سهامی عام ) در حال برگزاری است.

  “فآذر” تا آذرماه باز نمی شود
 • به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ” با اقتصاد”، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع آذراب( سهامی عام ) در ساعت ۱۵:۰۰   روز شنبه ۱۵ مهر ماه ۹۶ در محل  استانداری شهر اراک با کمی تاخیر بدون حضور هیات مدیره شرکت آذراب،و با حضور شورای اسلامی آذراب، حساب رسان و بازرسان سازمان بورس و همچنین حضور بیش از ۶۰درصد سهامداران برگزار شد.


  در این مجمع ترکیب هیأت رئیسه مجمع بدون حضور مدیر عامل شرکت صنایع آذراب و اعضای هیات مدیره و با رای سهامداران از میان سهامداران ریس مجمع انتخاب شد 


  همچنین نماینده سازمان بورس و نماینده سازمان حسابرسی نیز در جلسه حضور داشتند.


  مجمع عادی پس از قرائت گزارش فعالیت  هیأت مدیره توسط مجری برنامه بدلیل حضور نداشتن اعضای هیات مدیره و استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تصمیمات ذیل را اتخاذ کرد.


  با توجه به ابهامات مندرج شده در بندهای ۵،۶،۱۳ مقرر گردید در اولویت حسابرسی موسسه حسابرسی انتخاب شده توسط هیات ریسه بررسی و در مجمع که در دی ماه برگزار میشود، گزارش دهند


  ۱-صورتهای مالی تلفیقی گروه وشرکت صنایع آذراب شامل ترازنامه وصورت سود و زیان و جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تصویب قرار نگرفت.


  ۲-    موسسه آزمون پرداز ایران به عنوان حسابرس و بازرس قانونی  علی البدل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۶ انتخاب گردید.


   ۳-روزنامه های (( اطلاعات و دنیای اقتصاد)) به صورت توام به عنوان روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی های رسمی شرکت انتخاب گردیدند.


  انتخاب اعضای هیات مدیره 


  در این میان شرکت مهندسین مشاور دریا ساحل، شرکت ناتو تثبیت خاک، شرکت ساختمانی کیش ساحل سازه، کیش متال، شرکت فنی و مهندسی جنوب تاسیسات کیش، کیش اویل و شرکت فنی و مهندسی جنوب تاسیسات به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند 


  همچنین به درخواست یکی از سهامداران، پیشنهاد شد کارگزاری بانک کشاورزی تا بهبود شرایط آذراب به عنوان سهامدار شرکت باقی بماند و سهام این شرکت را نفروشد. در همین راستا رئیس مجمع و ناظر نیز اعلام کردند، نماد شرکت آذراب تا دی ماه و تایید صورت های مالی در مجمع آینده باز نشود. 


  در آخر محمودی نماینده سازمان بورس در پاسخ به سوال خبرنگار “بااقتصاد” درمورد ارزیابی مجمع شرکت صنایع آذراب گفت: خدا را شکر مجمع بدون حاشیه برگزار شد، از این رو منتظر آماده شدن صورت جلسه مجمع توسط هیات ریسه مجمع  و ثبت آن در شرکت ها هستیم. 


  همچنین نماینده سازمان بورس در مورد بازگشایی نماد این شرکت گفت :بعد از طی شدن روال قانونی مجمع و اجرایی شدن تصمیمات که در مجمع اخذ شد، سازمان همه تلاش خود را در بازگشایی هر چه سریع تر نماد خواهد داشت به شرط آنکه فرایند اجرایی و قانونی لازم انجام شود.


  اسدی وکیل شرکت کارگزاری بانک کشاورزی که به عنوان یکی از بزرگترین سهامدار شرکت آذراب در این مجمع حضور داشتند با مثبت ارزیابی کردن مجمع آذراب گفت: مجمع شرکت آذراب با آرامش کامل و حد نصاب لازم سهامداران تشکیل شد. طبق قوانین و مقررات بعد از آماده سازی صورتجلسه در چند روز آینده با ثبت صورتجلسه و بروز قانونی هیأت مدیره جدید انتخاب و آغاز به کار خواهد کرد. 


  همچنین اسدی به سوال خبرنگار با اقتصاد در مورد اینکه آیا کارگزاری بانک کشاورزی به عنوان سهامدار آذراب باقی خواهد ماند گفت :تا زمانیکه سرمایه گذار مناسب بیاید و منافع شرکت تضمین کند حتما حضور خواهد داشت.


   


   


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *