پیروزی قاطع ایران در برابر ایتالیا


ست اول: ایران ۲۵ – ایتالیا ۱۹ 


​ به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از مهر، در ست اول این دیدار شاگردان کولاکوویچ نمایش خوب و قابل قبولی داشتند و نمایش خوب ملی پوشان ایران، سرویس‌های خوب و عملکرد کم اشتباه باعث شد ست اول با برتری ۲۵ بر ۱۹ تیم ایران به پایان برسد. 


ست دوم: ایران ۲۳ – ایتالیا ۲۵


در حالی که تا وقت استراحت اول، برتری با ایران بود، اما در ادامه این ایتالیا بود که از وقت دوم استراحت کم اشتباه تر از قبل ظاهر شد و ایتالیا توانست دو امتیاز بعدی را بگیرد و ست دوم را از آن خود کند.


ست سوم: ایران ۲۸ – ایتالیا ۲۶


رقابت نزدیک دو تیم تا امتیاز ۲۸ ادامه داشت و در نهایت این ایران بود که ست سوم را به سود خود تمام کرد.


ست چهارم: ایران ۲۹ – ایتالیا ۳۱


در این ست، بازهم دو تیم در امتیاز ۲۴ مساوی شدند تا دوئل دوباره آغاز شود و در نهایت ایتالیا ۳۱ بر ۲۹ برنده شد تا کار به ست پنجم کشیده شود.


ست پنجم: ایران ۱۵ – ایتالیا ۱۱


ایتالیایی‌ها مثل سه ست قبلی شروع خوبی در ست پنجم داشتند و از ایران پیش افتادند اما باز هم رقابت دو تیم کاملا نزدیک دنبال شد تا اینکه ایران ۸ بر ۵ از حریف خود پیش افتاد و با دفاع خوب روی توپ میلاد عبادی پور و سرویس های خوب سعید معروف در نهایت ست پنجم را هم با پیروزی پشت سرگذاشتند و در نهایت برنده این بازی شدند. 


تیم ملی والیبال ایران فردا چهارشنبه در دومین دیدار خود به مصاف آمریکا می رود که این مسابقه نیز از ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه به وقت تهران شروع می شود.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *