×

“نطرین” و “غپاذر” در صف عرضه اولیه قرار گرفتند

 • کد نوشته: 3874
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • امروز مدیران دو شرکت پگاه آذربایجان شرقی و عطرین نخ قم با اعلام آخرین وضعیت، شرایط عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام در روزهای آینده را آماده می‌کنند.

  “نطرین” و “غپاذر” در صف عرضه اولیه قرار گرفتند
 • امروز مورخ ۱۹ مهرماه نشست خبری بررسی وضعیت  شرکت ” شیر پگاه آذربایجان شرقی” و “عطرین نخ قم” در فرابورس برگزار و این شرکت‌ها در نوبت عرضه اولیه قرار می‌گیرند.


  به گزارش پایگاه خبری “با اقتصاد”، امروز مورخ ۱۹ مهرماه نشست خبری بررسی وضعیت  شرکت ” شیر پگاه آذربایجان شرقی” و “عطرین نخ قم” برگزار و این شرکت در نوبت عرضه اولیه قرار گرفت.


  براساس این گزارش، “نطرین” که خرداد سال جاری به عنوان هشتاد و هفتمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس و در گروه منسوجات درج شده دارای اسمی ۱۰ میلیارد تومانی بوده و به عنوان سیزدهمین شرکت از گروه گلریز قم بشمار می رود.


  مشاور پذیرش این شرکت که سود هر سهم سال مالی اسفند جاری را ۵۹۷ ریال پیش بینی و در سه ماه اول ۱۷۰ ریال معادل ۲۸ درصد را پوشش داده ، شرکت مشاور سرمایه گذاری ایده مفید و کارگزار عرضه کننده سهام آن کارگزاری مفید خواهد بود.


  این در حالی است که شیر پگاه آذربایجان شرقی شهریور ۹۴ با نماد ” غپآذر” در بازار دوم فرابورس ایران درج شده بود اما خبری از واگذاری سهام آن نبود.


  این شرکت با سرمایه اسمی ۲۰ میلیارد تومانی به عنوان صد و بیست و چهارمین شرکت فرابورسی و پنجاه و نهمین شرکت بازار دوم در گروه فرآورده های غذایی و آشامیدنی پذیرفته شده و سود هر سهم سال مالی جاری را ۳۳۲ ریال با پوشش ۸۹ ریالی معادل ۲۱ درصد در سه ماه اول سال همراه کرده است.


  در ادامه کریم محمود شایان مدیر عامل “شرکت شیر پگاه آذربایجان” به معرفی این شرکت پرداخت.


  وی “شرکت شیر پگاه آذربایجان”را دومین شرکت تولیدکننده لبنی در سطح شکور دانست و گفت: این شرکت با تولید ۴۰ محصول، در بخش صادرات پودر آب پنیر، پودر شیر خشک، ماست، پنیر، دوغ و… به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و قطر فعالیت قابل توجهی دارد.


  محمود شایان افزود: ماموریت “شرکت شیر پگاه آذربایجان”، تولید فرآورده شیری سالم در راستای ارتقای سطح سلامت خانواده و جامعه است.


  خبر در حال تکمیل است…


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *