×

درج نماد شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در سامانه پس از معاملات

 • کد نوشته: 3947
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد شرکت سرمایه گذاری شفا دارودرسامانه پس از معاملات خبر داد.

  درج نماد شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در سامانه پس از معاملات
 • شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارودرسامانه پس از معاملات خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از روابط عمومی سمات، شرکت شفا دارو دومین هلدینگ بزرگ دارویی کشور بشمار می اید که شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ در تولید، واردات و توزیع انواع و اقسام دارو در کشور فعالیت دارند.داروسازی های جابر ابن حیان ، لسوه و کیمیا دارو شرکت های بورسی تحت مدیریت این هلدینگ می باشد. لازم به ذکر است که  ۶۰۰ قلم داروی مهم و استراتژیک و ۸۰ در صد دارو های تزریقی توسط شرکت های زیر مجموعه شفا دارو تولید می شوند.


  براساس این گزارش، این شرکت سود سال ۹۵ خود را با سود ۱ درصدی ۵۲۷ ریال اعلام نموده است .این شرکت به عنوان پانصد  شانزدهمین شرکت پذیرفته شده در بورس در بخش ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار درج شده است.


   در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی  شرکت سرمایه گذاری شفا دارو را با نماد “شفا “در سامانه پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای عرضه اولیه این شرکت فراهم شود


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *