×

عطرین نخ قم در صف عرضه اولیه قرار گرفت

 • کد نوشته: 3949
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری “با اقتصاد”، امروز مورخ ۱۸ مهرماه نشست خبری بررسی وضعیت شرکت عطرین نخ قم برگزار و این شرکت در نوبت عرضه اولیه قرار گرفت.

  عطرین نخ قم در صف عرضه اولیه قرار گرفت
 • به گزارش پایگاه خبری “با اقتصاد”، امروز مورخ ۱۸ مهرماه نشست خبری بررسی وضعیت  شرکت عطرین نخ قم برگزار و این شرکت در نوبت عرضه اولیه قرار گرفت.


  در ابتدا حامد مقدم سهامدار عمده و رئیس هیئت مدیره شرکت عطرین نخ قم گزارشی از وضعیت نساجی و نخ در ایران ارائه و بیان کرد: سرانه مصرف نخ در جهان برای هر نفر ۵/۹ کیلوگرم و در ایران این رقم با کاهشی چشمگیر به ۱/۶ کیلوگرم می‌رسد. از این رو فضای رشتی این صنعت کاملا نمایان است.


  مقدم در ادامه به معرفی هیئت مدیره پرداخت و گفت: احسان صابری نائب رئیس، امیرحسین شاه‌علی در جایگاه مدیرعاملی، علیرضا سنایی عضو هیئت مدیره و حامد مقدم به عنوان رئیس هیئت مدیره جایگزاری شده‌اند.


  مقدم در خصوص توانایی های شرکت عطرین نخ قم گفت: از ۳ دیدگاه میتوان  این توانایی را بررسی کرد. در وهله نخست ماشین‌آلات به روز اروپایی، حجم بالای تولید در دیدگاه بعدی قرار میگیرد که در بهای تمام شده محصولات تاثیر بالایی دارد. علاوه بر این شرکت عطرین نخ قم بزرگترین شرکت در زمینه تنوع محصولات است.


  رئیس هیئت مدیره شرکت عطرین نخ قم ادامه داد: شرکت یاد  شده بر این بنا نهاده شده که تولید محصولات وارداتی که در ایران تولید نمی‌شود را در دست بگیرد. همچنین این شرکت با تولید بیش از ۱۰۰ محصول، خوراک صنایع نساجی به خصوص پارچه پرده، مانتو، گیپور، ترمه و … است.


  در ادامه صابری مدیرمالی شرکت عطرین نخ قم به بررسی سود سال ۹۵ پرداخت و بیان کرد: سود شرکت در سال ۹۵، ۵ میلیارد تومان و EPS آن ۵۰۸ ریال بود. بر این اساس سود پیشبینی شده سال ۹۶، ۶ میلیارد تومان و EPS آن ۵۹۷ ریال است.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *