×

مراقبت نوین از کسب و کارهای نوین

 • کد نوشته: 3974
 • ۱۸ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از مدیریت دولتی حاکم بر مراکز رشد و پارک‌های علمی و فناوری در کشور گفت: این مراکز فاصله زیادی با بخش خصوصی گرفته‌اند.

  مراقبت نوین از کسب و کارهای نوین
 • به گزارش  پایگاه خبری “بااقتصاد”، غلامحسین شافعی امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار کرد: برای رفع مشکلات اقتصادی کشور در بخش تولید نیازمند رفع عقب‌ماندگی خود و بهره‌گیری از دانش و فناوریهای روز دنیا هستیم.


  وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب بر استفاده از دانش‌های نوین تاکید و توصیه دارند یکی از راهکارهای جدی توسعه اقتصادی کشورمان همان استفاده و بکارگیری فناوری در اقتصاد است.


  رئیس اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: در سال‌های قبل به دلیل قطع ارتباط با کشورهای پیشرفته تحت تاثیر تحریم‌ها شکافی مشخص از نظر فناوری میان ایران و سایر کشورها بویژه در بخش صنعت ایجاد شد که در نتیجه آن از دنیای رقابتی فاصله گرفته‌ایم و کالای ایرانی با کیفیت و قیمتی مناسب تولید نمی‌شود.


  شافعی اضافه کرد: در زمینه کشاورزی نیز با توجه به مشکلات بحران آب هنوز نتوانسته‌ایم به طور مناسبی از شیوه‌های نوین و علمی برای رفع مشکل آبیاری استفاده کنیم.


  وی تاکید کرد: در زمینه محیط زیست نیز استفاده و بهره‌گیری از فناوریهای نوین موجب توسعه اقتصاد سبز می‌شود که اکنون نقایص فراوانی در این ارتباط داریم.


  رئیس اتاق بازرگانی ایران در پایان با بیان اینکه در پارک‌های علمی و فناوری و مراکز رشد مدیریت دولتی حکمفرماست  خطاب به معاون علمی و فناوری رئیس جمهورگفت: این مراکز فاصله زیادی با بخش خصوصی گرفته‌اند که برای رفع آن باید اقدام کرد.


  شافعی همچنین خواستار تدوین نقشه راهی جامع بلند مدت برای رفع مشکلات فکری و معنوی در کشور شد.کسب و کارهای نوین نیاز به مراقبت‌های نوین نیز دارند.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *