×

چک های مدت دار را نقد کنید

 • کد نوشته: 1230
 • ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • بانک مهر اقتصاد طرحی را به مرحله اجرا می گذارد که صاحبان بنگاه های اقتصادی می توانند چک های مدت داری را که در ازای فروش کالا از مشتریان خود دریافت می کنند را به بانک سپرده و وجه نقد دریافت کنند.

  چک های مدت دار را نقد کنید
 • به گزارش پایگاه خبری ” با اقتصاد”، بانک مهر اقتصاد در طرح سرو مهر (خرید دین) این امکان را برای صاحبان بنگاه های اقتصادی (به خصوص تولید کنندگان داخلی)، فراهم کرده تا از این طریق بتوانند چک های مدت داری را که در ازای فروش کالا از مشتریان خود دریافت می کنند را به بانک ارائه کرده و وجه نقد دریافت کنند.


  بانک مهر اقتصاد هدف خود را از اعطای تسهیلات در قالب طرح سرو مهر، سهولت بنگاه ها برای تامین منابع مالی و سرمایه در گردش عنوان کرده و مراحل استفاده از  “سرو مهر” را اینگونه تنظیم کرده است. در وهله نخست مراجعه به یکی از شعب بانک مهر اقتصاد و درخواست طرح سرو مهر و  ارائه مدارک مورد نظر به بانک برای انعقاد قرارداد طرح، در مرحله بعدی بانک دست به اقداماتی چون اعتبارسنجی بنگاه، تعیین مبلغ اعتبار برای بنگاه براساس اعتبارسنجی و تشکیل پرونده تسهیلات مطابق ضوابط می زند. پس از تایید اعتبار سنجی بنگاه، مشتری چک­ها را به همراه مستندات مورد معامله به بانک داده و شعبه نیز مطابق ضوابط بانک چک را تنزیل می کند. 


  Capture

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *