×

نهایی شدن آمارهای بخشی صنعت، معدن و تجارت برای برنامه ملی آمار کشور تا پایان مهرماه

 • کد نوشته: 4111
 • ۱۹ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه آمارهای بخشی خود را تا آخر ماه تهیه و در اختیار مرکز آمار قرار می دهد تا در ردیف برنامه ملی آمار کشور به تصویب برسد.

  نهایی شدن آمارهای بخشی صنعت، معدن و تجارت برای برنامه ملی آمار کشور تا پایان مهرماه
 • به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” به نقل از  شاتا، بر اساس تکلیف قانونی برنامه ششم توسعه برنامه ملی آمار کشور باید تا پایان امسال تدوین و ابلاغ شود که در همین راستا دستگاه‌های مختلف اجرایی باید برنامه آمارهای بخشی خود را تا افق ۱۴۰۰ تهیه و تدوین کنند.


  به همین دلیل کمیته آمارهای بخشی صنعت، معدن و تجارت با حضور رییس مرکز آمار به عنوان مسؤول تدوین برنامه ملی آمار ایران و دکتر رضا رحمانی به عنوان رییس کمیته آمارهای بخشی صنعت، معدن و تجارت برگزار شد  تا روی اهداف کلان، چارچوب‌ها و راهبردهایی که برای تدوین این برنامه به تصویب شورای عالی آمار رسیده است، بحث و تبادل نظر شود و وزارت صنعت، معدن و تجارت در چارچوب این راهبردهای مصوب نسبت به تدوین برنامه آمار خود تا افق ۱۴۰۰ اقدام کند.


  شایان ذکر است که مجموعه اقدامات انجام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این حوزه در راستای برنامه های تدوین شده حوزه آمار کشور بود و در این جلسه نیز مقرر شد این وزارتخانه اجرای برنامه‌ها و اهداف خود را در همین مسیر برای ارایه آمار صنعت، معدن و تجارت تا افق ۱۴۰۰ ادامه دهد.


  گفتنی است که وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه آمارهای بخشی خود را تا آخر ماه تهیه و در اختیار مرکز آمار قرار می دهد تا جزو برنامه آمار ملی آمار کشور به تصویب برسد.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *