×

شوخی در رختکن، رسیدگی در کمیته انضباطی

 • کد نوشته: 4373
 • ۲۳ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • شوخی خطرناک کاپیتان تراکتورسازی تبریز با بازیکن جوان هم تیمی اش برای این باشگاه دردسرساز شد.

  شوخی در رختکن، رسیدگی در کمیته انضباطی
 • به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از مهر، مهدی کیانی و عارف آغاسی تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند برای تراکتورسازی تبریز بازی کنند تا در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شرکت کرده و درباره درگیری خونینی که در رختکن تراکتورسازی تبریز به وجود آوردند توضیحاتی را ارائه دهند.


  پارگی دست بازیکن جوان تراکتورسازی توسط کاپیتان تیمش، تنها دقایقی پیش از بازی این تیم مقابل پارس جنوبی جم رخ داد. از قرار معلوم بازیکنان تراکتورسازی تبریز پیش از آغاز بازی مشغول صرف میوه بودند که مهدی کیانی با کارد میوه خوری به شوخی با مدافع جوان تراکتور می پردازد.


  کاپیتان تراکتورسازان به شوخی جملات نظیر «می خواهم گوش هایت را ببرم » استفاده می کند تا فضای شوخی را پیش از بازی ایجاد کند اما عارف آغاسی دستش را سمت کارد میوه خوری می‌برد و لبه تیز آن را می گیرد که ناگهان کیانی چاقو را به سمت خودش می کشد تا باعث پارگی دست بازیکن جوان تراکتوسازی شود. شدت جراحت این بازیکن به حدی بود که او با فریادهایش نسبت به سهل انگاری کاپیتان این تیم واکنش نشان داد.


  داد و بیداد آغاسی به بیرون از رختکن می‌رسد و باعث تعجب مسئولان حاضر در راهروهای ورزشگاه یادگار امام تبریز می شود.


  شوخی خطرناکی که باعث محرومیت هر دو بازیکن تراکتورسازی تبریز تا اطلاع ثانوی شده است و کیانی بایستی همراه با عارف آغاسی و سرپرست سرخپوشان تبریز در کمیته اخلاق حاضر شده تا درباره این موضوع، توضیحاتی را ارائه دهند.


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *