نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۷ آغاز شد


به گزارش پایگاه خبری «با اقتصاد» به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه که تا ۲۷ مهر برپاست، علاوه بر شرکت های داخلی، نمایندگان و شرکت هایی از ۱۵ کشور شامل اسلوونی، انگلیس، آلمان، تایوان، چین، روسیه، ژاپن، سوئیس، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کانادا، لتونی، نروژ و یونان حضور دارند.


نمایشگاه تله کام به منظور معرفی آخرین دستاوردها در حوزه تجهیزات و سرویس های مخابراتی و تحولات در حوزه ارتباطات در پاییز هر سال برگزار می شود.


در ایران تله کام ۲۰۱۷ در مجموع ۲۲۵ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۹۳ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آن‌ها در فضایی به وسعت ۳۲ هزار متر مربع آخرین دستاوردها و فناوری های خود را عرضه کرده‌اند.


در این رویداد آخرین دستاوردها و توانمندی‌های متخصصان و کارشناسان کشورمان و شرکت‌ها و تولید کنندگان داخلی عرضه و معرفی می‌شود و حضور شرکت‌های معتبر خارجی در این نمایشگاه، با هدف انتقال دانش فنی و فناوری روز جهان به کشور و ایجاد فرصتی برای ارتقای صنایع مخابراتی ایران تسهیل شده است.


علاوه بر حضور نمایشگاهی شرکت ها، در حاشیه برگزاری این رویداد، نشست های تخصصی با رویکرد اقتصاد دیجیتال، الزام های ۲.۵ برابر شدن بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس برنامه ششم توسعه و نیز تبیین پیوست فناوری برگزار می شود.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *