×

افزایش سود سهام شرکت J & J در نتیجه فروش داروی جدید سرطان خون

 • کد نوشته: 4676
 • ۲۵ مهر ۱۳۹۶
 • ۰
 • داروی جدید سرطان خون که محصول جدید شرکت بزرگ دارویی J & J است سودآوری شرکت را افزایش داد به طوری که درآمد پیش‌بینی‌شده شرکت از ۷۵.۸ میلیارد دلار به ۷۶.۵ میلیارد دلار افزایش یافته است و پیش‌بینی سود هر سهم نیز از ۷.۱۲ دلار به ۷.۳۰ دلار ارتقا یافته است.

  افزایش سود سهام شرکت J & J در نتیجه فروش داروی جدید سرطان خون
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از رویترز، شرکت جانسون جانسون اعلام کرد که سود سه ماهه این شرکت از پیش‌بینی سودآوری شرکت فراتر رفته است که این امر در نتیجه فروش خیره‌کننده داروی جدید سرطان خون که محصول جدید این شرکت است، رخ داد.


  سهام این شرکت که بخشی از میانگین صنعتی داوجونز محسوب می‌شود در معاملات پیش ازبازار بالای ۱.۳ درصد در روز سه‌شنبه بود. تقاضای بالا برای این داروی جدید سرطان خون یعنی دارزالکس و ایمبروویکا و نیز افزایش درمان‌های با سود بالا برای بیماری‌های خاص باعث افزایش سودآوری شرکت در سه ماهه پیش‌رو خواهد بود.


  این شرکت دارویی در سه ماهه سوم ۱۵ درصد افزایش فروش داشته است.


  شرکت J & J پیش‌بینی سود سال ۲۰۱۷ خود را از بازه سودآوری ۷.۱۲ دلار تا ۷.۲۲ دلار  برای هر سهم به ۷.۲۵ دلار تا ۷.۳۰ دلار افزایش داده است. همچنین پیش‌بینی درآمد شرکت در مقایسه با بازه پیش‌بینی اولیه که رقمی معادل ۷۵.۸ میلیارد دلار تا ۷۶.۱ میلیارد دلار بود به ۷۶.۱ میلیارد دلار تا ۷۶.۵ میلیارد دلار افزایش داده است که همه اینها نتیجه فروش داروی جدید سرطان خون این شرکت است.


  کل درآمد شرکت حدود ۱۰.۳ درصد افزایش داشته است یعنی رقمی معادل ۱۹.۶۵ میلیون دلار.  


   


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *