×

تدارک جایزه ویژه براساس شفاف سازی شرکت‌ها

 • کد نوشته: 1331
 • ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • حسینی مقدم با اشاره به اینکه با جدیت در شفاف سازی که بخش عمده آن به سهامدار عمده برمی گردد، می توانند از منافع شفافیت بهره مند شوند، از تدارک جایزه ویژه‌ای براساس شفاف سازی برای شرکت‌ها خبر داد که درآینده‌ای نزدیک در مراسمی، این شرکت ها به بازار معرفی و جوایز را کسب خواهند کرد.

  تدارک جایزه ویژه براساس شفاف سازی شرکت‌ها
 • روح الله حسینی مقدم معاون ناشران و اعضاء شرکت بورس در نشستی خبری با اشاره به اینکه حدود پرونده ۴۰ شرکت در سال گذشته پذیرش شده،گفت: مراحل آماده سازی این شرکت‌ها در حال پیگیری است و برخی‌ها از جمله “های وب” به سرانجام رسید.


  وی علاقه‌مندی شرکت‌ها به حضور در بورس تهران را، استفاده از منافع مادی و غیر مادی عنوان کرد و افزود: از منافع مادی این حضور می‌توان به تامین مالی در روز عرضه اولیه اشاره کرد اما منافع غیرمادی، دامنه وسیعی دارد و شامل شهرت و اعتبار شرکت و همچنین جاودانگی دربازار سرمایه خواهد شد.


  این مقام مسئول با توصیه به مدیران شرکت های حاضر در بازار سرمایه، خواستار تفکیک نظارت از مدیریت شد تا در نهایت شرکت ها بتوانند با فضای سالم تری کارها را به پیش برده و فعالیت ها را گسترده تر کنند.


  حسینی مقدم با بیان اینکه یکی از منافع مادی، تخصیص سهام به کارکنان شرکت ها است، ادامه داد: با دستورالعمل سهام ترجیهی(تا ۵ درصد به کارکنان) تشریک مساعی و افزایش بهره وری ایجاد می شود و این شرکت نیز یک درصد از سهام قابل عرضه را به کارکنان اختصاص داده است.


  وی درخصوص دلایل پشت سرهم قرار گرفتن ۲ عرضه اولیه چدن سازان و های وب در یک هفته اظهار داشت: این امر به مسائلی همانند سهامدار عمده،تعدادپرونده های اماده برای عرضه و همچنین در پیش رو بودن ماه محرم بر می‌گردد به همین لحاظ عرضه اولیه این دو شرکت به دنبال هم انجام شد.


  حسینی مقدم با اشاره به اینکه با جدیت در شفاف سازی که بخش عمده آن به سهامدار عمده برمی گردد، می توانند از منافع شفافیت بهره مند شوند، از تدارک جایزه ویژه‌ای براساس شفاف سازی برای شرکت‌ها خبر داد که درآینده‌ای نزدیک در مراسمی، این شرکت ها به بازار معرفی و جوایز را کسب خواهند کرد.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *