×

عرضه قریب الوقوع سهام این شرکت در بورس / ۲۰ درصد سهام عرضه خواهد شد

 • کد نوشته: 5087
 • ۰۱ آبان ۱۳۹۶
 • ۰
 • مدیرعامل تامین سرمایه امید در مراسم معارفه این سهم گفت: ما اولین تامین سرمایه پذیرفته شده در بورس هستیم و سرمایه شرکت در حال حاضر ۴۹۰ میلیارد تومان است.

  عرضه قریب الوقوع سهام این شرکت در بورس / ۲۰ درصد سهام عرضه خواهد شد
 •  


  به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد” حبیب رضا حدادی خبر از عرضه قریب الوقوع سهم داد و گفت: احتمال تعدیل سود تامین سرمایه امید در سال مالی که قرار داریم بسیار ضعیف است.


  حدادی ادامه داد: زمان عرضه سهم ما قریب الوقوع است، برنامه داریم که بعد از برگزاری چند جلسه در رابطه نرخ عرضه سهم، سهم را با نرخی عرضه کنیم که برای بازار جذابیت فراوانی داشته باشد.


  وی افزود: در رابطه با تعویق افتادن ورود به بورس با وجود گذشت زمان زیادی از بذیرش در بورس تهران، بایستی بگویم بعد از تغییر اساسنامه و آماده شدن ورژن جدید آن با رکود اقتصادی کشور روبرو شدیم و بعد از آن هم در اولویت بندی قرار داشتیم.


  حدادی ادامه  داد: ۱۰ درصد سهم عرضه خواهد شد و پس از آن تا ۱۰ درصد دیگر را نیز عرضه می کنیم. برنامه ما در نهایت عرضه ۲۰ درصد سهم خواهد بود.


  او گفت: ما اولین تامین سرمایه پذیرفته شده در بورس هستیم، و سرمایه شرکت در حال حاضر ۴۹۰ میلیارد تومان است.


  مدیر عامل تامین سرمایه امید ادامه داد: تمام تلاش مان را خواهیم کرد که با وجود تهدیدهای زیاد و فرصت های کم رشد پایداری داشته باشیم. این تامین سرمایه در شفافیت زبانزد بوده است.


  وی افزود: هدف اصلی ما کمک به بازار سرمایه است و در این هفته یا هفته آینده آمادگی عرضه سهام خود را در بورس خواهیم داشت.


  افتخاری از مدیران این تامین سرمایه نیز در پاسخ به سوالی درباره بازارگردانی سهم، این چنین گفت: صندوق امید ایرانیان شرکتی دارد که کار بازار گردانی گل گهر را انجام می دهد، به خاطر دغدغه هایی که برای عرضه سهام ما وجود داشت، رایزنی هایی کرده ایم و درخواستی به بورس فرستادیم تا این صندوق علاوه بر بازار گردانی گل گهر کار بازار گردانی تامین سرمایه امید را نیز انجام دهد.


  مدیر عامل شرکت هم درباره زمان و نرخ عرضه گفت: نرخی عرضه می کنیم که برای بازار جذاب باشد؛ زمان عرضه نیز در چهارچوب برنامه های بورس قرار دارد.


  وی ادامه داد: بودجه سال ۹۷ تامین سرمایه نیز آماده شده و در برنامه های سال آتی یکی از ابزارهایی که قابلیت استفاده پیدا خواهد کرد اوراق منفعت است.


   


   


  منبع:سنا


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *