×

«شلیا» یک گام تا افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی

 • کد نوشته: 1422
 • ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • شرکت مواد ویژه لیا به منظور اصلاح ساختار مالی و تأمین مالی طرح توسعه احداث و راه‌اندازی کوره ۱۵ هزار تنی الیاف شیشه (فایبرگلاس) ۵۰۰ درصد سرمایه خود را افزایش می‌دهد.

  «شلیا» یک گام تا افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی
 • به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت مواد ویژه لیا «شلیا» که در ماه گذشته درخواست افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی را منتشر کرده بود مورد تایید حسابرس قرار گرفت.


  هیئت مدیره این شرکت در درخواست خود افزایش سرمایه از مبلغ ۸۰.۸ میلیارد ریال به ۴۸۴ میلیارد ریال (معادل ۵۰۰ درصد) را از محل آورده نقدی و سود انباشته، درخواست کرده است و هدف از این افزایش سرمایه را به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین مالی طرح توسعه احداث و راه اندازی کوره ۱۵ هزار تنی الیاف شیشه (فایبرگلاس)اعلام کرده است.


  این درحالی است که در آخرین ترازنامه شرکت که در ماه جاری و برای پایان سال مالی منتهی به ۳۱/۰۵/۱۳۹۶ منتشر شده است، کل سود انباشته شرکت ۸۷ میلیارد ریال اعلام شده است. به عبارتی از ۵۰۰ درصد افزایش سرمایه اعلامی تنها حدود ۱۰۰ درصد آن از محل سودانباشته خواهد بود و ۴۰۰ درصد دیگر باید از آورده نقدی سهامداران شرکت تأمین شود.


  نماد پرحاشیه «شلیا» در یکسال گذشته رشد قیمتی ۶ برابری را تجربه کرده است، به‌طوری‌که از قیمت ۲۷۴۰ ریال تا ۱۶۵۰۰ رشد کرده است.


   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *